רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

ג'ינגל עסקי – צליל המתנה לעסקים

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

שיר בהמתנה לעסק רק באולפני לי-רון

איך לשים ג'ינגל לעסק? כיצד להוסיף צלצול המתנה בטלפון של העסק?

ג'ינגל לעסק הוא הדבר החם בשנים האחרונות, חברות ועסקים נהנים מצלול המתנה לטלפון של העסק, קריינות מקצועית ושיפור המיצוב, השיווק והשירות של העסק.
למה ג'ינגל לעסקים חשוב? איך שמים ג'ינגל עסקי? וכיצד יוצרים צלצול המתנה להמתנה בטלפון העסקי שלכם?

אופציה 1: הקלטה של בעל העסק

בעל העסק מגיע בעצמו לאולפן ההקלטות שלנו ומקליט את הקול שלו את טקטס הקריינות. כמובן ניתן הנחיות מקצועיות בכל תהליך ההקלטה, נעבוד על הגשת הטקסט, נוסיף מוזיקת רקע יפה ובסופו של דבר תקבלו הכל לאחר עריכה.

מחיר:

חידוד תסריט, הקלטה שלכם באולפן, עריכה, הוספת מוזיקה מקורית, קבלת קבצים בפורמט איכותי

500 ש"ח + מע"מ 

אולפני לי-רון אולפן הקלטות ברמת השרון
אולפני לי-רון אולפן הקלטות ברמת השרון
אולפני לי-רון אולפן הקלטות ברמת השרון
אולפני לי-רון אולפן הקלטות ברמת השרון

אופציה 2: הקלטה של קריין/קריינית

אנחנו נגבש את הטקסט יחדיו ולאחר מכן נקליט עם קריין או קריינית מטעמנו

מחיר:

חידוד תסריט, הקלטה באולפן עם קריין/קריינית שלנו, עריכה, הוספת מוזיקה מקורית, קבלת קבצים בפורמט איכותי

300 ש"ח + מע"מ 

הקלטת שיר באולפן הקלטות

יאלה אז מתקדמים? תשאירו פרטים ונחזור בהקדם !

צלצול המתנה: איזה מוזיקה לטלפון של העסק לבחור?

שיר בהמתנה לעסק בזמן שמתקשרים הפך עם השנים לחובה לכל סוג עסק, כיום כמעט ואין עסק לא משתמש בדרך כזו או אחרת במוזיקה בהמתנה, חלק גדול מהעסקים משדרגים את העסק עם ג'ינגל לעסק או קריין מקצועי להמתנה בטלפון של העסק, אך נראה כי גם העסק הכי קטן כיום ללא אלמנט ייחודי כלשהו הוא שגיאה עסקית ושיווקית המציגה את העסק כמיושן ולא מתקדם.
כיום צלצול המתנה הוא פשוט, מרבית החברות מאפשרות צליל המתנה לפלאפון וניתן לבחור צליל המתנה מתוך רשימת שיר בהמתנה בחברות בזק, פלאפון, סלקום, הוט מובייל ופרטנר.
בבחירת צליל המתנה לעסק מומלץ לבחור מוזיקה קצרה ונעימה, על אף שכיום ניתן להתאים ג'ינגל מיוחד לעסק, המטרה היא לענות ללקוחות כמה שיותר ולא להשאיר אותם עם צליל הטלפון הבסיסי והמעצבן.

אחד הדברים החשובים ביותר הוא לזכור שמוזיקת המתנה לעסק, ג'ינגל עסקי וקריינות בעסק הם הפנים שלכם והרושם הראשוני הטלפוני שמוצג ללקוחות שמתקשרים אליכם – מומלץ לחשוב היטב מה אתם צריכים ואיזה צלצול המתנה ישרת אתכם.
הצעד הראשון הוא לבחור צליל שמתאים לעסק שלכם, אם אתם עוסקים בבידור תוכלו לבחור מוזיקה או קריינות שתשלב את הקול שלכם עם מוזיקה שמתאימה לרוח העסק שלכם, מנגד מקצועות כמו עורכי דין, רופאים ופיננסים יבחרו במוזיקה יותר סולידית ורשמית ואם בחרו לשלב קריין הוא יוכל להתאים את המלל והטון לרוח העסק הרלוונטי.
אם אתם רוצים לשדרג את העסק שלכם באמת ולהשתמש בכלים השיווקיים והשירותיים המתקדמים, מומלץ להכין ג'ינגל עסקי שישרת אתכם ויעלה את הרמה שלכם כבר בשיחה הראשונה.

מה זה ג'ינגל לעסק בהמתנה לטלפון?

ג'ינגל לעסק (נקרא גם פאנטון לעסקים או פנטון לעסק) הוא כרטיס הביקור שלכם בטלפון שיוכל לשמש אתכם גם לפרסומות ברדיו, בדיגיטל, סרטונים מיתוגיים ועוד.
כמו כל ג'ינגל, מדובר על שיר קליט או קטע קריינות שמביאים לידי ביטוי את האינטרסים העסקיים שלכם, המטרה שלכם היא להציג את העסק שלכם ב 20-30 שניות.
בדומה לג'ינגל פוליטי, ניתן להכין שיר מיתוגי אך רוב העסקים כיום בוחרים במוזיקת רקע המותאמת לעסק בשילוב קריין מקצועי או קריינית מקצועית שהקליטו מספר רב של ג'ינגל לעסקים וחברות בענפים רבים, לעיתים עסק יבחר ג'ינגל ללא מוזיקה עם קריינות בלבד והדבר יהיה מוקבל לחלוטין והכל בהתאם לסוג העסק ולהחלטתו בלבד.

למה צריך ג'ינגל לעסק? מי משתמש בזה?

ג'ינגל בהמתנה בטלפון מאפשר לעסק להיראות רציני ומקצועי, חווית הלקוח חשובה עבור כל התחום במשק הישראלי והבינלאומי משתמשים בג'ינגל לעסק: מסעדות, נדל"ן ובינוי, ביטוח, חברות משלוחים, משרדי עורכי דין, פלסטיקאים ורופאים, עורכי דין, אנשי בידור ומפעילים, רכבים, נופש ועוד.
פאנטון לטלפון של העסק יעלה את רמת המקצועיות שלכם, ימצב אתכם טוב יותר, יאפשר לכם לקדם את האינטרסים העסקיים שלכם ולקדם מכירות וישפר את שירות הלקוחות שלכם.

הכנת ג'ינגל עסקי חייבת לכלול איש מקצוע שמבין היטב בהקלטות, לרוב מדובר על מפיק מוזיקלי מנוסה עם ניסיון רב בהקלטות מתחומים רבים ובדגש על הקלטות לעסקים, המפיק יידע לסייע לכם משלב הבנת הצרכים עד לשלב ההקלטה.
ג'ינגל עסקי חייב להיות בעל מסר ברור וקליט, תוך זמן קצר הקריינות חייבת להעביר את המסרים הקצרים, אם בחרתם ביצירת שיר לעסק מומלץ לחתור למשהו פשוט שלא יבריח את הלקוחות תוך זמן קצר ולעיתים עסקים מצליחים לצאת עם ג'ינגל שהופך לקליט כל כך עד שהוא הופך ללהיט ברשתות החברתיות או ג'ינגל לרדיו לעסקים שנצרב בזיכרון המאזינים.

אם בחרתם במוזיקה יחד עם הקריינות היא חייבת להיות נעימה לאוזן ומתאימה לעסק, לעיתים הלקוחות יצטרכו להמתין יותר מכמה שניות ומוזיקה מעצבנת ולא מתאימה עלולה להבריח לקוחות ולהרוס לכם את הרושם הראשוני.

ג'ינגל עסקי בהמתנה: בזק, פלאפון, סלקום, הוט מובייל, פרטנר וגולן טלקום

היעד המרכזי כיום לעסקים של מפרסמים ברדיו הוא ג'ינגל לעסק בזמן ההמתנה, כדי שתוכלו לצרף את קובץ הג'ינגל שיוקלט אל מספר הטלפון של העסק שלכם, תצטרכו לבדוק האם החברה שלכם מאפשרת ג'ינגל להמתנה בטלפון >>

ג'ינגל לעסק בחברת בזק

עסקים קטנים, חברות בינוניות וכמובן חברות גדולות ישתמשו במרכזיה של בזק.
כדי לקבל את כל הפרטים המלאים פנו לשירות מידע ותמיכה לשירות IP Centrex של בזק, מרכזיה חכמה בענן שמספקת את שירות הטלפוניה באיכות גבוהה.

ג'ינגל לעסק בחברת פלאפון

בפלאפון מאפשרים הוספת ג'ינגל לפלאפון ללקוחות עסקיים בלבד, תוכלו לצרף את קובץ הג'ינגל שהוקלט באמצעות שירות הלקוחות לעסקים ולברר עם המתאם העסקי, הטפסים של פלאפון משתנים מעת לעת ומומלץ להתעדכן עם החברה את הטופס שאותו תצטרכו למלא, תוך מספר ימי עסקים בודד הג'ינגל המוקלט יצטרף למספר העסקי שלכם בעלות של מספר שקלים לחודש.

ג'ינגל לעסק בחברת סלקום

סלקום מאפשרת את השירות בצורה נוחה השיטה הטובה ביותר היא לפנות למוקד סלקום עסקים במספר  1-800-821-821 ולברר את תנאי ההצטרפות העדכניים, נציג עסקי יבקש מכם לשלוח למייל עסקים של סלקום את הקובץ ולאחר מכן לחזור אליהם ולאמת שהמייל הגיע, צירוף הקובץ יבוצע תוך לרוב תוך 2 ימי עסקים וכרוך בתשלום של כמה שקלים בודדים לחודש.

ג'ינגל לעסק בחברת הוט מובייל

חברת הוט מאפשרת את השירות אך התהליך מצריך חזרה של נציג תחילה, יש להיכנס לשירות הוט מובייל לעסקים, למלא פרטים ולהמתין לחזרת נציג.
הנציג יחזור אליכם, ייתן לכם את הדרך העדכנית לשליחת קובץ הג'ינגל, בכל בעיה או שאלה תוכלו לפנות למוקד שירות עסקים של הוט מובייל במספר *053.

ג'ינגל לעסקים בחברת פרטנר

שירות My Biztone של חברת פרטנר מאפשר לצרף ג'ינגל אישי לעסק, היכנסו ללינק, לחצו על "לפרטים והצטרפות", לאחר מכן תוכלו לעלות את קובץ הג'ינגל שלכם ולשייך אותו למספק העסקי, ניתן להיעזר במוקד השירות אם נתקלתם בבעיית העלאת הקובץ.

ג'ינגל עסקי בחברת גולן טלקום

החברה מספקת שירות לעסקים תחת השירות גולן לעסקים, לא ידוע על שירות צירוף ג'ינגל לעסקים בזמן המתנה שהחברה מאפשרת ללקוחותיה העסקיים.

איך שמים ג'ינגל לעסק בטלפון הפרטי שלך או של המשרד?

ג'ינגל לעסק חייב להיות מקצועי ובאיכות גבוהה, לא כל אולפן הקלטות יוכל להציע לכם מספיק ניסיון בתחומי הקלטות שונים והיכרות עם ענפים רבים במשק.
כדי להקליט ג'ינגל עסקי פונים אל "אולפני לי-רון", אולפן הקלטות ותיק וגדול עם ניסיון רב שנים בכל תחומי ההקלטות בניצוחו של המפיק המוזיקלי לירון קטלן, באולפן ציוד הקלטה מתקדם וחדיש ותוכנות עריכה מתקדמות, התוצאה הסופית תאפשר לכם להתגאות ברמה גבוהה מאוד של סאונד ויצירתיות עסקית.
אולפן ההקלטות ידאג לכם לכל מה שתצטרכו עבור ההקלטה, שיר בהמתנה לעסק עם קריינות מקצועית של קריין או קריינית יעמדו לרשותכם ואם תרצו תוכלו להקליט בעצמכם.
אם חברת הפלאפון של העסק שלכם מאפשרת פאנטון עסקי בהמתנה תוכלו לשלב את הג'ינגל העסקי גם בהמתנה בטלפון, אך כפי שכבר הבנתם ג'ינגל להמתנה לעסקים יתאים לכם גם לסרטונים ברשת וגם לרדיו אם תרצו.

אולפני לי-רון מצעים 2 מסלולי בחירה:

  1. הקלטת ג'ינגל עסקי של בעל העסק או נציג/ה מטעם החברה – על אף שחברות ועסקים רבים יבחרו בקריינות מקצועית, ישנם עסקים שיבחרו לשלוח את בעל העסק ובהתאם להחלטתם, לעיתים הבעלים הוא דמות מוכרת ובחלק מהג'ינגלים ניתן לשמוע מנהל בכיר בעסק או כל אדם שמזמין הג'ינגל יבחר.
    המפיק המוזיקלי יעבוד אתכם על הטקסט, ילווה אתכם בהקלטה, יערוך את הסאונד ואם בחרתם להוסיף מוזיקה המפיק יתאים את מוזיקת הרקע וכבר באותו יום תקבלו את קוב ץ עם הג'ינגל העסקי בקול שלכם.
    המסלול כולל: שיפצורי טקסט, הקלטה של מזמין הג'ינגל או מי מטעמו, עריכת הסאונד, שילוב מוזיקה מתאימה והעברת הקובץ בפורמט איכותי.
  2. הקלטת ג'ינגל עסקי עם קריין או קריינית מטעמנו – אם אתם לא רוצים להביא מישהו מטעמכם שיקליט נוכל לקצר לכם את הזמן ולהקליט עבורכם בקול של קריין/קריינית שיקליטו את תסריט הג'ינגל שלכם במקצועיות.
    בסיום המפיק המוזיקלי יערוך את הסאונד, יוסיף את המוזיקה המתאימה וישלח את קובץ הסאונד בפורמט איכותי.
    המסלול כולל: שיפצורי טקסט, הקלטה של קריין או קריינית, עריכת הסאונד, שילוב מוזיקה מתאימה והעברת הקובץ בפורמט איכותי.

צליל המתנה עסקי עם שלוחות

מרכזיה של עסק לא יכולה לתפקד ללא נתב מקצועי כלשהו, כל עסק עם יותר ממספר אחד שמחזיק בשלוחות שונות חייב לאפשר נתחב שיחות עם קריינות ומוזיקת רקע.
כל קריין או קריינית יודעים שחלק מהעסקים יבקשו להפנות גם לשלוחות, העבודה דורשת יותר חידודי טקסט, יותר זמן הקלטה ויותר עריכה אך היא אפשרית ומומלצת לעסק עם נתב שיחות.

צליל המתנה לעסקים עם קריינות אישית לעסק

כבר עשרות שנים שחברות רבות בישראל משתמשות בקריין או קריינית בזמן ההמתנה לעסק, צלול המתנה בטלפון של העסק הפך לדבר שבשגרה ובשנים האחרונות עם הפיכת אולפני הקלטות לנגישים לכל אדם וכל עסק – חברות ועסקים מכל תחום ובכל גודל יכולות להרשות לעצמן להציג איכות גבוהה ושירות לקוחות של ממש באמצעות קריינות לעסק.
השיטה הטובה ביותר לשיפור צלצול המתנה לטלפון של העסק היא בשילוב קריין מקצועי, עסקים יכולים לבחור בין קריין או קריינית, לשלב את המוזיקה המתאימה עבורם ואף להשתמש בקריינות באמצעות שלוחות לעסק כך שהקריין או הקריינית המקצועיים יפנו את המתקשרים לעסק באמצעות שלוחות והכל בהתבסס על תסריט קריינות לצליל המתנה לעסק.

אתם שאלתם - אנחנו עונים!

אולפן הקלטות מקצועי עם מפיק מוזיקלי מנוסה יבצעו עבורכם חידוד של טקסט הג'ינגל, ילוו אתכם או את הקריין/קריינית, יערכו את הסאונד, ישלבו מוזיקה מתאימה וישלחו לכם קובץ באיכות גבוהה עם ג'ינגל ייעודי שלכם.

כאמור, ניתן להקליט עבורכם ג'ינגל לעסק ללא מוזיקת רקע, נהוג להתייחס לקריינות להמתנה לעסק בתור ג'ינגל נגיש שמאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות להבין טוב יותר את הקריינות.
ניתן לבנות תסריט של קריינות לעסק ללא מוזיקת רקע ובזמן ההמתנה ניתן לשלב מוזיקת רקע מתאימה או לשלב את מוזיקת הרקע רק בהצגת מבצעים ומידע מיוחד על העסק.

ג'ינגל לעסק הוא קטע מוזיקה וקריינות עם תסריט שמיועד ישירות לעסק שלכם, הקלטה איכותית באולפן הקלטות שמאפשרת לכם להציג רושם ראשוני מקצועי ושירותי בזמן שלקוחות ממתינים למענה בטלפון.

תתפלאו, קריינות להמתנה בטלפון של העסק היא לא דבר מורכב, לא יקרה ולא לוקחת זמן רב, למעשה תוך יום או יומיים תוכלו להפוך מעסק אפור ומיושן לעסק חדיש שמציג רמה גבוהה באמצעות צלצול המתנה עסק, ג'ינגל לעסק וקריין או קריינית שיקריאו בדיוק מה שתבקשו.
קריינות לצליל המתנה עסקי מותאמת ישירות לחברות ועסקים, הקריינים מקריאים מתסריט שנכתב מראש, גם אם מדובר בהפניה לשלוחות ומקליטים באולפן הקלטות מקצועי שמאפשר הקלטה באיכות גבוהה ונקייה מרעשי רקע, הקריינים מקליטים כל שורה ויכולים גם להתאים את עצמם בטון, צורת הגשה וכל הנחייה לפי הוראות מפיק מוזיקאלי.
מלבד שם העסק, קריינות יכולה לספק מידע חיוני על העסק, כתובת ושעות פעילות, שיווק וקידום מכירות ועוד.

בסיום ההקלטה אולפן ההקלטות יוצר קובץ שמע באיכות גבוהה שיועבר אל צליל ההמתנה או מרכזיית השלוחות, לאחר מכל כל מי שיתקשר אליכם יוכל לשמוע את ההקלטה המקצועית ולהתרשם מהרמה הגבוהה של העסק שלכם.

למרות שקריינות לעסק נכתבת לרוב על ידי המפיק המוזיקאלי, תוכלו להתרשם גם מתסריט קריינות לעסק לדוגמה:

[מוזיקת רקע מותאמת לסוג העסק]

ברוכים הבאים וברוכות הבאות ל [שם העסק].

[הוספת מסר שיווקי, מועדון, מבצע חדש ועוד]

להזמנת מוצרים/מקום במסעדה לחצו 1.

לשירות לקוחות ופניות הציבור לחצו 2.

למענה לספקים לחצו 3.

תודה [ שם העסק]

[המשך מוזיקת רקע מותאמת]

כיום כמעט כל עסק משתמש במוזיקת המתנה, בשנים האחרונות עסקים רבים משדרגים את המוזיקה הרגילה ובוחרים ליצור ג'ינגל עסקי משלהם להמתנה בטלפון.

לא, יצירת ג'ינגל לעסק באולפן הקלטות מקצועי בעצמכם או עם קריינות מקצועית מסתכמת בכמה מאות שקלים, צירוף קובץ הג'ינגל מתאפשר ברוב החברות ועלותו ככמה שקלים בודדים לחודש.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מְעוּלֶה
מבוסס על 153 ביקורות
דפנה קורן
דפנה קורן
05/10/2023
חווית הקלטת השיר היתה עבורי טובה מאוד. לירון סבלני, קשוב , מקצועי ונעים. האולפן מזמן והאוירה בו מאוד נעימה.ממליצה בחום. יישר כח ובהצלחה ללירון
shaya weberman
shaya weberman
22/09/2023
היתה חוויה מדהימה ומאוד מקצועי!! לירון מאוד סבלני ובכל באווירה סופר כיפית! ממליצה בחום!!
Tzafrir Nutkevitch
Tzafrir Nutkevitch
14/09/2023
מקצוענות וסבלנות היה תענוג!
Rotem Ezra
Rotem Ezra
14/09/2023
בחור שלא מעגל פינות. עשינו הקלטה של שיר לחתונה של חבר. לא עיגל פינות ולא חיפש קיצורי דרך עשה את המיטב בכל שניה. דייק בזמנים ולקח מחיר הוגן. ממליץ בחום!
רינת יגר
רינת יגר
11/09/2023
באנו להקליט שיר ליום הולדת. לירון בחור מהמם, סבלני , מלא יצירה, חוש הומור , בקיצור היה כיף. אולפן מקצועי, יפה, חדש, היה מושלם
רומי הראל
רומי הראל
24/08/2023
היה מדהים! לירון מקצועי וקיבלנו את התוצאה שרצינו
תאיר דמרי
תאיר דמרי
23/08/2023
היה מהמם ! לירון מקסים,קשוב ומקצועי (לא מוותר עד קבלת התוצאה הטובה ביותר) 🎵
סיגל סעדיה
סיגל סעדיה
16/08/2023
שיתוף פעולה מעולה, סבלנות ורוגע

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!