רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

להקליט שיר

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

להקליט שיר באולפן הקלטות זה בגדר חלום? אף פעם לא הייתם באולפן הקלטות בכדי להקליט שיר? אנו נעזור לכם להקליט שיר קאבר ברמה גבוהה ולהגשים אותו!

לא צריך לפחד מלשיר בפומבי מול אנשים – באולפן הקלטות שאתם תבצעו הקלטת שיר קאבר אתם עובדים מול מפיק מוזיקלי מנוסה, פחד במה לא משחק פקטור!
לא צריך לחשוש מזיופים – כאשר אתם רוצים להקליט שיר באולפן הקלטות חשוב לדעת שאתם שרים ומקליטים שיר במספר טייקים, עוצרים, מתקנים, עושים שוב עד לטייק המושלם!
לא יקר – הרבה אנשים חושבים שלהקליט שיר באולפן זה דבר יקר, אולפני לי-רון מציעים מחירים נוחים לכל כיס עם מבצעים מידיי חודש!
לא צריך לזכור מילים בעל פה – הרבה חוששים מכך שבהופעה בלייב הם לא זוכרים מילים, באולפן בזמן שאתם צריכים להקליט שיר המילים מודפסות על דף ועומדות מול עינכם בזמן ההקלטות!
לא צריך לזלזל בקול שלכם – באולפן הקלטות טכנאי הסאונד יודע לקחת את הקול שלכם ולהוסיף לו שלל אפקטים ולתקן זיופים ובכך לשפר את היכולת הוואקלית שלכם ברמה הרבה יותר גבוהה מהמציאות!
עצם העובדה של להקליט שיר – תישאר לכם מזכרת לאורך זמן, בשונה מלשיר בקריוקי או בלייב.

להקליט שיר באולפן

אז זה הזמן לפנות לאולפני לי-רון (אולפן הקלטות ברמת גן) בכדי להקליט שיר בין אם שיר קאבר או שיר ראשון שכתבת וכמובן, להגשים את החלום המוזיקלי שלכם! להקליט שיר מתאים לכל גיל, גם לילדים קטנים, גם לבני נוער, גם למבוגרים וגם לקשישים..כל אדם שאוהב מוזיקה ואוהב לשיר יכול ליהנות מחוויה מוזיקלית מהנה באולפן הקלטות מקצועי.

I have a dream to record a song 🎤 in a recording studio

בנוסף, באולפני לי-רון תוכלו לתת הפתעה ייחודית לכל מי שאוהב לשיר..אם אתם רוצים להפתיע ביום הולדת, בחתונה, ביום הנישואין, או סתם בשביל הכיף..אתם יכולים להביא את אהוב או אהובת ליבכם לאולפן הקלטות בכדי שהם יקליטו שיר על פלייבק שהם אוהבים..

לדוגמא אם אשתך אוהבת את עומר אדם והיא כל הזמן שרה שירים שלו באוטו ובאמבטיה..תן לה להקליט שיר עם הקול שלה. אם החבר שלך כל הזמן שר לך בסלון בקריוקי תביאי אותו לאולפן הקלטות בכדי שהוא ישמע איך הוא נשמע במיקרופון מקצועי! אם סבא שלכם כל הזמן שר בארוחות שישי או מול התוכנית של ירון אילן תביאו אותו לאולפן שיהיה לכם מזכרת מוזיקלית שתישמר לכל החיים!

להקליט שיר זה כיף וזו מתנה מאוד מיוחדת לכל אירוע או מטרה! כל מי שאוהב לשיר ישמח עד הגג מהאופציה הזו במתנה.

כמובן, שהם גם יקבלו הדרכה מקצועית שתלמד אותם איך זמרים וזמרות מקליטים שירים ואיך עובדים באולפן הקלטות עם מפיק מוזיקלי בתהליך ההקלטה..וגם יקבלו טיפים והמלצות לשיפור הקול שלהם!

אולפני לי-רון – מגשימים חלום והופכים כל אחד לזמר וכל אחת לזמרת..והכל ביום אחד!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!