כתובת

הברזל 32 תל אביב

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

להקליט פודקאסט באולפן הקלטות מקצועי

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אולפן להקלטת פודקאסט? יצירת פודקאסט מקצועי? הכירו אותנו!

בטח יצא לכם לשמוע את המושג פודקאסט לא מעט במיוחד בשנים האחרונות שהוא הפך להיות כל כך פופולרי, זה לא קורה במקרה ככל שהשנים עוברות והטכנולוגיה מתקדמת באופן טבעי בני אדם מחפשים איך הם יכולים להתפתח עוד ועוד.

כיום יש אינספור ערוצי תקשורת שונים שכולם מחוברים אליהם בצורה זו או אחרת, העולם הפך לרשת אחת גדולה המבחרת בני אדם בכל מקום ברחבי העולם, ככל הנראה זאת הסיבה ששידורי פודקאסט הפכו להיות כאלה מבוקשים ופופולריים עבור כל כך הרבה אנשים בכל רחבי העולם.

אחד הגורמים המשמעותיים שעושים פודקאסט להצלחה גדולה זוהי העובדה שכמעט כל אחת ואחד או אפילו קבוצה של אנשים יכולים להקליט את עצמם בקלות, זה בטח לא אומר שהפדוקאסט שהקליטו יצליח בגדול אך ללא ספק עצם העובדה שיש את האפשרות זה כבר משפיע.

כדי להקליט פודקאסט מוצלח יש כמה פרמטרים חשובים, הדבר הראשון הוא רעיון טוב, כל פודקאסט מצליח מתחיל ברעיון טוב ומושקע כמו גם הצורה בה הוא מוגש, הפרמטר השני הוא איכות ההקלטה, כיום ניתן להקליט אפילו באמצעות טלפון סלולרי או באולפן ביתי אך אם רוצים להקליט פודקאסט ברמה גבוהה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באולפן הקלטות מקצועי.

אולפן הפודקאסט של אולפני לי-רון (אולפן הקלטות מקצועי בתל אביב)
אולפן הפודקאסט של אולפני לי-רון (אולפן הקלטות מקצועי בתל אביב)

למה זה חשוב להשקיע ולהגיע להקליט פודקאסט באולפן הקלטות מקצועי

להקלטת פודקאסט באולפן הקלטות מקצועי יש יתרונות רבים, בעת הקלטה של פודקאסט חשוב מאוד לשמור על השקט ושלא יהיו רעשי רקע מיותרים, באולפן הקלטות שמים דגש על הנושא של האקוסטיקה מה שמאפשר להקליט בשקט מוחלט באיכות טובה, מלבד הנושא של האקוסטיקה ישנם עוד מספר יתרונות בולטים להקלטת פודקאסט באולפן הקלטות מקצועי.

איכות הסאונד – כמובן היתרון המרכזי של הקלטת פודקאסט באולפן הקלטות זהו הנושא של איכות ההקלטה, קודם דיברנו על האקוסטיקה של האולפן שמשפיעה באופן ישיר על איכות הסאונד, כמו כן הציוד המקצועי של אולפן ההקלטות הוא יתרון ברור.

באולפן הקלטות מקצועי יש חדר הקלטות נפרד מחדר העריכה זהו חדר אקוסטי לחלוטין ולא נכנס אליו שום רעש מבחוץ, הדבר הזה שבולט במרכז החדר זהו מיקרופון קונדנסר המיועד להקלטות באיכות גבוהה ביותר, זהו מיקרופון אשר קולט כל רחש בחדר ומיוחד להקלטת שירה או דיבור של בני אדם.

ההקלטה האיכותית וכמובן לאחר מכן החומרים עוברים לעריכה שם ניתן לתקן טעויות ולסדר את איכות הקול כך שההקלטה תישמע לא פחות ממעולה, טיפ שיכול לעזור הוא להקשיב לדוגמאות של אולפן ההקלטות אותו אתם בודקים.

טכנאי הקלטות מקצועי – כל הציוד שהזכרנו קודם לא ממש יהיה שווה משהו בלי מישהו מוכשר שמפעיל אותו, טכנאי ההקלטות הוא זה שדואג לסאונד שלכם, העבודה שלו מאוד חשובה והוא גם מלווה אתכם לכל אורך ההקלטות, במידה ועשיתם טעות הוא יעצור את ההקלטה יחזור מעט אחורה ותוכלו לתקן את הטעות או הטעויות בלי כל בעיה.

אין ספק שזהו יתרון אדיר במיוחד למי שחושב שהוא פחות טכני, אתם בעצם מורידים מעצמכם את כל ההתעסקות מסביב, כל שעליכם לעשות הוא להגיע מוכנים ליום ההקלטות ולהתרכז רק בזה, זאת גם הסיבה מדוע חשוב להתחבר לטכנאי ההקלטות, זה יעזור לכם לעבור את התהליך יותר בקלות וכמובן באווירה טובה.

מוטיבציה – לפעמים כל מה שצריך כדי להתחיל זאת רק מעט מוטיבציה, כאשר מחליטים להקליט פודקאסט באולפן הקלטות זאת סוג של התחייבות, כמו כן בשונה מהקלטת ביתית באולפן ההקלטות אין הסחות דעת ואתם כל כולכם מרוכזים בהקלטה.

עבודה באולפן הקלטות מקצועי מכניסה אתכם לאווירה של רצינות ומקצועיות, זה לא רק בגלל שאתם משלמים על שעות ההקלטה אלה העבודה באולפן עם טכנאי ההקלטות וכל הציוד מסביב בהחלט משפיעים וגורמים לכם להגיע לתוצאות הכי טובות שאתם יכולים להפיק מעצמכם.

לעיתים זה יכול להיות ההבדל בין פודקאסט שמכניסים למגירה ושוכחים ממנו, הקלטה איכותית נותנת מוטיבציה להפיץ את מה שהקלטתם ובעזרת הניסיון של האולפן גם תקבלו עצות מעשיות איך לקדם את הפודקאסט שלכם.

אולפן הקלטות צילום הקלטה פודקאסט
אולפן הקלטות צילום הקלטה פודקאסט
אולפן הקלטות צילום הקלטה פודקאסט
אולפן הקלטות צילום הקלטה פודקאסט
אולפן הקלטות צילום הקלטה פודקאסט
אולפן הקלטות צילום הקלטה פודקאסט

אחד הגורמים המשמעותיים שהופכים אולפן הקלטות לטוב זהו הצוות שעובד בו כמובן שהנושא של מקצועיות וניסיון הוא סופר חשוב אך השירות אותו אתם מקבלים חשוב לא פחות, אולפני לי-רון מתמחים בהקלטת פודקאסט ברמה הגבוהה ביותר.

אם חשוב לכם לקבל שירות מעולה ויחס אישי, כמו גם ליווי צמוד לכל אורך ההקלטות תוכלו לקבל כל זאת ועוד באולפני לי-רון, האולפן מתרכז באיכות עם ציוד מעולה עבור הקלטת פודקאסט מקצועי, לאורך השנים הופקו אינספור פודקאסטים עבור מספר גדול של לקוחות מרוצים.

באולפן תמצאו מרחב הקלטה אקוסטי נעים ונוח, צוות מקצועי אשר מלווה אתכם בעת ההקלטות, לאחר סיום ההקלטה טכנאי ההקלטות עורך אותן בצורה מקצועית משפר את הסאונד מתקן טעויות אם צריך לאחר שההקלטות נשמעות הכי טוב שאפשר תקבלו קובץ אותו תוכלו לשתף.

מבחינת ההקלטה אין לכם מה לדאוג מרעשי רקע אין צורך להביא את הטקסט כתוב על דף מפני שתוכלו להיעזר במכשיר טלפרומפטר מקצועי שיקרין עבורכם את הטקסט בהחלט יתרון גדול במיוחד עבור הקלטת פודקאסט מקצועי באולפן הקלטות.

שירות נוסף אותו ניתן לקבל באולפן הוא וידאוקסט, צלם מקצועי מצלם את הפודקאסט בעת ההקלטות ותוכלו לקבל קובץ ערוך ומוכן בו אתם מצולמים ויוצרים וידאוקסט ייחודי, אז אם אתם מעוניינים להפיק פודקאסט מקצועי ברמה הכי גבוהה כל שעליכם לעשות זה להגיע לאולפני לי-רון זאת ההחלטה הנכונה.

שאלות ותשובות בנוגע להקלטת פודקאסט באולפן הקלטות מקצועי

חבילה בסיסית:

הקלטת פודקאסט (וואקל) באולפן מקצועי בסגנון תוכנית רדיו

ללא צילום:
400 ש"ח לשעת הקלטה עד 2 משתתפים
450 ש"ח לשעת הקלטה עד 4 משתתפים

חבילה מורחבת:

הקלטת פודקאסט כולל צילום וידאו בזווית אחת – זווית מרכזית פריים אמצע

550 ש"ח לשעת הקלטה וצילום דרך זווית אחת עד 2 משתתפים
650 ש"ח לשעת הקלטה וצילום של זווית אחת עד 4 משתתפים

חבילת המשקיעים:

הקלטת פודקאסט מרשים כולל צילום וידאו ב-3 זוויות מצלמות שונות

800 ש"ח לשעת הקלטה וצילום דרך 3 זוויות צילום עד 2 משתתפים
900 ש"ח לשעת הקלטה וצילום דרך 3 זוויות צילום עד 4 משתתפים

*מחירים לא כוללים מע"מ ויש להוסיף מע"מ לפי חוק

* ללא עריכת וידאו לאחר הסשן
* עריכת וידאו בתשלום נוסף בהתאם לבקשת הלקוח
* הוספת פתיח/סיום מוזיקלי – קובץ שמע/וידאו דורשת זמן עריכה.

התשלום מתבצע מראש כאשר קובעים את סשן ההקלטה (ניתן לשלם באשראי, מזומן, פייבוקס או BIT)

מלבד האווירה המקצועית של אולפן ההקלטות, קשה מאוד להגיע לאיכות גבוהה של הקלטת פודקאסט בבית, באולפן הקלטות מקצועי יש ציוד הקלטה ומיקרופון מקצועי, כמו כן האקוסטיקה של האולפן ללא ספק עושה הבדל תהומי ביחס להקלטה ביתית שם ככל הנראה לא תוכלו להעלים את כל קולות הרקע אפילו לא בעריכה מקצועית.

אם אתה רוצה להקליט פודקאסט, תצטרך אולפן הקלטות טוב. באולפנים הללו יהיו מהנדסי סאונד מקצועיים שיעזרו לכם לקבל את האיכות הטובה ביותר.

אתה יכול גם להקליט פודקאסט במקום או עם הציוד שלך בבית. הקלטת פודקאסטים בבית אינה קלה כפי שזה נראה כי ישנם גורמים רבים ושונים שמשפיעים על איכות המוצר הסופי.

הקלטת פודקאסט אינה קלה כמו שזה נראה. זה יכול להיות מפחיד וקשה, במיוחד אם מעולם לא עשית את זה בעבר. אבל זה לא אומר שאתה צריך להירתע מהאתגר.

חשוב להכיר את סוגי הציוד והמיקרופונים השונים המשמשים באולפני הקלטות מקצועיים וביתים כאחד. אבל אל דאגה, יצרתי עבורך רשימה קצרה למטה:

– ממשק שמע: מכשיר זה ממיר אותות אודיו אנלוגיים לאותות דיגיטליים כך שניתן יהיה לעבד אותם על ידי מחשבים.

– מיקרופון: מכשיר זה לוכד גלי קול וממיר אותם לאותות חשמליים אשר לאחר מכן מוגברים ומוקלטים על ידי הממשק.

– אוזניות: מכשירים אלה מאפשרים לאנשים לפקח על שמע שהוקלט או מושמע מבלי להגביר את הווליום יותר מדי או להפריע לאחרים בקרבת מקום

כאשר אתם מקליטים פודקאסט בפעם הראשונה, חשוב לוודא שאתם נמצאים במרחב שקט. אתה גם צריך להגדיר את הציוד שלך ומוכן ללכת. אתה צריך מיקרופון, ממשק שמע ותוכנת הקלטה.

הדבר האחרון שתצטרכו בעת הקלטת פודקאסט הוא שיהיה איתך מישהו אחר שיכול להיות מנחה שותף או מרואיין. אדם זה גם צריך להיות באותו חדר כמוך בזמן הקלטת הפודקאסט.

להקלטת פודקאסט באולפן הקלטות מקצועי  יש יתרונות רבים, אם זאת איכות ההקלטה והסאונד הטוב שניתן להגיע באמצעות הקלטה באולפן הקלטות מקצועי, האווירה של האולפן שגורמת לכם להרגיש מקצועיים לכל דבר ועניין, כמו כן הניסיון של אולפן ההקלטות שכבר מכיר את התהליך ויודע לייצר עבורכם פודקאסט איכותי במיוחד, כמו כן ציוד ההקלטות המקצועי של אולפן ההקלטות מעניק איכות סאונד מעולה.

דבר ראשון חשוב לבחור באולפן הקלטות שאתם מתחברים לצוות שלו, אולפן הקלטות שרק רוצה לסיים עם זה כבר יכול בהחלט להשפיע על התוצאה הסופית, לפני שמגיעים לאולפן ההקלטות חשוב לחזור על החומר לקרוא אותו מספיק פעמים כדי שביום ההקלטות תוכלו לעשות את הביצוע הטוב ביותר שלכם, ביום ההקלטות חשוב להגיע רעננים ומפוקסים וכמובן להיות קשובים לטכנאי ההקלטות.

כמובן זה אפילו מומלץ, באולפן ההקלטות אתם מקבלים ליווי וכל שעליכם לעשות הוא להקריא את הפודקאסט שלכם, לא חייב שיהיה ניסיון קודם וכבר אחרי הקלטה אחת תוכלו להיות חכמים יותר כך שבפעם הבאה שתגיעו לאולפן כבר יהיה לכם ניסיון והכל יזרום יותר טוב.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה