רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

עצות קידום ביוטיוב לזמר המתחיל

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כיום יוטיוב הפך להיות הפלטפורמה המובילה בעולם הבידור, אם נסתכל אחורה לימים שלפני האינטרנט הדרך של זמר לפרוץ הייתה קודם כל והכי חשוב מוזיקה, לאחר מכן הוא היה צריך להופיע כמה שיותר כדי שיכירו אותו ובאותם ימים הדרך לפרוץ הייתה להוציא שיר ברדיו, וגם אז רוב הסיכויים שהוא היה מצליח מקומי כדי לפרוץ ברמה הבינלאומית היה מאוד קשה ורק מעטים הצליחו לעשות זאת. 

אפשר להקביל את יוטיוב בצורה מסוימת לרדיו אך ההבדל המשמעותי שבאמצעות יוטיוב אתם יכולים להגיע לכמויות אנשים בלתי נתפסות ברחבי העולם ולא רק בשוק המקומי, כדי לשווק את עצמכם ביוטיוב יש כמה דרכים לעשות זאת בצורה יעילה שבאמת תקדם אתכם ותגדיל את קהל המעריצים שלכם.

העצה הראשונה שנוכל לתת לכם היא ששני החלקים הכי מהותיים של קידום המוזיקה שלכם מבוססים קודם כל על המוזיקה שאתם יוצרים וגם מי קהל היעד שלכם, אם לעולם לא תשחררו את המוזיקה שלכם, לעולם לא יהיה לכם קהל מאזינים וללא קהל אין לכך שום משמעות, אספנו עבורכם מספר עצות עצות קידום ביוטיוב לזמר המתחיל

קידום שירים ביוטיוב
קידום שירים ביוטיוב

אז איך מתחילים לקדם ביוטיוב את המוזיקה שלי?

יצירת ערוץ יוטיוב –  השלב הראשוני בשיווק של המוזיקה שלכם ביוטיוב היא יצירת ערוץ ייחודי משלכם, זהו הצעד הראשון בתחילת השיווק והוא חשוב מאוד לכן לא כדי לעשות דברים מהר אלה לקחת את הזמן ולחשוב מה ואיך אתם רוצים להציג את עצמכם.

השם של הערוץ מאוד חשוב לכן כדאי לרשום כותרת אסטרטגית שכוללת את השם שלכם או שם הבמה שלכם, הערוץ להיות מקושר אל כל הפלטפורמות שאתם משתמשים כולל מדיה חברתית, אם יש לכם ערוץ בפלטפורמות כמו סאונד קלאוד או ספוטיפיי חשוב לקשר בין הערוצים כדי שתוכלו להגדיל את קהל העוקבים שלכם בכך שאתם מאפשרים להם לעבור בקלות בין הערוצים השונים.

מומלץ מאוד להשקיע תשומת לב ממשית ליצירת ערוץ היוטיוב שלכם זהו שלב שבו אתם מתחילים למתג את עצמכם וכדאי לכם להיות כמה שיותר סגורים על עצמכם כי יותר מדי שינויים זה דבר מומלץ וגם יש שינויים מסוימים שלא ניתן לעשות לכם כדאי לכם לחשוב תחילה על הצעד הבא שלכם.

אופטימיזציה לערוץ – יכול להיות שהמושג אופטימיזציה יכול למעט להרתיע חלק מכם אך אף אחד לא מצפה מכם להיות מומחים לקידום, יוטיוב מאפשרת לכם לעשות אופטימיזציה לערוץ שלכם בצורה קלה ופשוטה, כל שעליכם לעשות זה לתת כותרות מתאימות לערוץ עצמו ולתוכן שאתם מעלים שווה להשקיע בזה את הזמן הנדרש זה בהחלט יעזור לכם לקדם את הערוץ שלכם ברשת ולהגדיל את קהל העוקבים בצורה אורגנית.

יצירת תכנים לערוץ היוטיוב – יצירת התכנים לערוץ שלכם היא שלב בו חשוב להיות יצירתיים, כמובן שחושב להעלות קליפים שלכם, מצד שני די ברור שלזמר המתחיל אין יותר מדי קליפים שהוא יכול להציג בערוץ, לכן חשוב מאוד לייצר תוכן נוסף מלבד המוזיקה שלכם.

זה יכול להיות למשל קליפ ביתי בו אתם שירים את השיר האהוב עליכם או כל דבר יצירתי אחר, זה חשוב מאוד לשמור על קשר אישי עם אלה שעוקבים אחריכם זה אוד עוזר להגדיל את קהל העוקבים מפני שאם הם אוהבים אתכם הם ירצו לראות כמו שיותר תוכן בערוץ שלכם, כך שחשוב להיות כל הזמן עם היד על הדופק ולתחזק את הערוץ.

ככל שתהיו יותר יצירתיים כך תוכלו להגדיל את קהל העוקבים שלכם, כמובן שחשוב גם להשמיע את השירים שלכם ובמקרה וכבר הקלטתם כמה שירים ואתם רוצים בכל זאת לחשוף אותם למרות שאין לכם קליפ אתם עדיין יכולים להעלות את השיר ולצרף לו רקע רלוונטי, בשורה התחתונה המטרה היא להשמיע את המוזיקה שלכם לכמה שיותר אנשים

יצירת רשת עם יוטיוברים אחרים – שיתוף פעולה עם יוטיוברים אחרים הייתה אחת הדרכים היעילות ביותר לקדם ערוץ מאז יוטיוב החלה את דרכה, שיתופי פעולה הם תמיד דבר טוב שיכול לעזור, חיבור ליוטיוברים נוספים יכול להגדיל את קהל העוקבים שלכם.

החלו לעקוב אחר יוטיוברים שמעניינים אתכם וצרו איתם קשר עם זה בתגובות או בהודעות כאשר אתם יוצרים קשר ויש ביניכם חיבור אתם מפרגנים אחד לשני אם זה ביוטיוב או בכל פלטפורמה אחרת.

תהיו פעילים כל הזמן והתאזרו בסבלנות – חשוב להתמיד וכל הזמן ליצור תכנים חדשים בערוץ מצד שני אל תצפו לקסמים שיווק יכול לקחת זמן מה עד שיכירו אתכם באופן טבעי בעיקר שאתם מנסים לחדור לשוק סופר תחרותי, אי אפשר לקבוע זמן יקח עד שהערוץ שלכם יספק אתכם מבחינת כמות העוקבים.

המטרה החשובה שלכם היא לבנות ערוץ לטווח הארוך וכדי לעשות זאת יש להתאזר מצד אחד בסבלנות ומצד שני כמו שכבר הזכרנו כמה פעם כל הזמן לייצר תוכן חדש ורלוונטי עבר קהל העוקבים שלכם גם אם כרגע הוא מאוד קטן.

מעקב אחרי נתונים סטטיסטיים – יוטיוב נותנת לכם את כל הכלים לעקוב אחרי הנתונים הסטטיסטיים הקשורים לערוץ שלכם, לאחר תקופה של חודש לפחות תוכלו כבר לראות נתונים רלוונטיים לגבי נתוני הגלישה לערוץ שלכם, בעזרת נתונים אלו תוכלו להסיק מסקנות שונות וחשובות מאוד להמשך הקידום של הערוץ שלכם.

תוכלו לגלות מידע נוסף על מספר הצפיות, זמן הצפייה, מיקום המשתמשים, מעורבות של הקהל מבחינת לייקים, מנויים חדשים ועוד מידע רב. באמצעות השוואת הנתונים הסטטיסטיים של הסרטונים שלכם, תוכלו לראות איזה תוכן משיג את התוצאות הטובות ביותר ואיזה תוכן מעט יותר בעייתי.

קידום ממומן ביוטיוב – תמיד עובד לשלם קצת כסף ולקבל צפיות, לייקים, תגובות מקהל שלא הכיר אתכם לפני זה. זה ממש לא קניית צפיות מזויפות אלא קניית צפיות אותנטיות של אנשים שראו מודעה שלכם וצפו בסרטון ואם אהבו המשיכו לשמוע את כל השיר או ראו את כל הקליפ. כאן אתם משלמים בהתאם לנתוני שימוש בין אם הקלקות, חשיפות או צפיות.

שאלות ותשובות בנוגע לעצות קידום ביוטיוב לזמר המתחיל

כמובן כל מה שצריך כדי לפתוח ערוץ ביוטיוב זה חשבון גוגל, אם אתה זמר מתחיל ורוצה להתפרסם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי פתיחת ערוץ יוטיוב ולהוסיף לו תוכן רלוונטי.

האמת שלא ממש כדי לשווק את עצמכם בעיקר אם אתם זמרים מתחילים בצורה יעילה חשוב להקים ערוץ יוטיוב ולהשקיע בו מחשבה.

כן אפשר למצוא חברות כאלה אך שווה קודם לנסות להתחיל לבד ולראות איך זה הולך, אם אתם מרגישים שאתם לא יודעים איך לעשות את זה במקרה כזה שווה לפנות לחברה מקצועית שתעזור לכם.אי אפשר לקבוע כמה זמן ואם בכלל אותו זמר יצליח מה שכן אפשר לומר שזה יכול לקחת זמן מה עד שזה יתפוס וגם חשוב מאוד להתמיד ולהוסיף תוכן כל הזמן.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מְעוּלֶה
מבוסס על 153 ביקורות
דפנה קורן
דפנה קורן
05/10/2023
חווית הקלטת השיר היתה עבורי טובה מאוד. לירון סבלני, קשוב , מקצועי ונעים. האולפן מזמן והאוירה בו מאוד נעימה.ממליצה בחום. יישר כח ובהצלחה ללירון
shaya weberman
shaya weberman
22/09/2023
היתה חוויה מדהימה ומאוד מקצועי!! לירון מאוד סבלני ובכל באווירה סופר כיפית! ממליצה בחום!!
Tzafrir Nutkevitch
Tzafrir Nutkevitch
14/09/2023
מקצוענות וסבלנות היה תענוג!
Rotem Ezra
Rotem Ezra
14/09/2023
בחור שלא מעגל פינות. עשינו הקלטה של שיר לחתונה של חבר. לא עיגל פינות ולא חיפש קיצורי דרך עשה את המיטב בכל שניה. דייק בזמנים ולקח מחיר הוגן. ממליץ בחום!
רינת יגר
רינת יגר
11/09/2023
באנו להקליט שיר ליום הולדת. לירון בחור מהמם, סבלני , מלא יצירה, חוש הומור , בקיצור היה כיף. אולפן מקצועי, יפה, חדש, היה מושלם
רומי הראל
רומי הראל
24/08/2023
היה מדהים! לירון מקצועי וקיבלנו את התוצאה שרצינו
תאיר דמרי
תאיר דמרי
23/08/2023
היה מהמם ! לירון מקסים,קשוב ומקצועי (לא מוותר עד קבלת התוצאה הטובה ביותר) 🎵
סיגל סעדיה
סיגל סעדיה
16/08/2023
שיתוף פעולה מעולה, סבלנות ורוגע

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!