רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

הקלטת שיר כניסה לבת מצווה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

חוגגות בת מצווה? רוצות שלא ישכחו את הערב המיוחד שלכן עוד הרבה זמן? 
זה הזמן להקליט שיר כניסה מקצועי לבת מצווה.
א
ת לא נולדת זמרת? אל דאגה! באולפן יוכלו לעבוד איתך על הביצוע, לערוך את הקול שלך ולבצע תיקון זיופים מקצועי בכדי שהשיר שלך יישמע "מיליון דולר" 🎤

את שיר בת המצווה מקליטים מראש באולפן ההקלטות לפני האירוע וכך מורידים את ההתרגשות והלחץ.
ע"י השיר תוכלו לבצע כניסה מרשימה לבת מצווה – תוכלו לשיר, לרקוד, ולהכנס איתו ב"קלאסה" לאירוע.
 
עכשיו אתן שואלות את עצמכן איזה שיר לשיר?
יש מספר אופציות טובות..ואתן מוזמנות להתייעץ איתנו ונעזור לכן לבחור,תוכלו לבחור שיר מרגש/ מצחיק, מזרחית/אנגלית, השמיים הם הגבול!
 
הרבה בנות רוצות להקליט שיר שמח ומקפיץ שיהיה להם כניסה מגניבה עם הופעה באירוע בת המצווה מול כל החברות, החברים והמשפחה ויש הרבה בנות דווקא שרוצות כניסה מרגשת ולכן בוחרות שיר שקט ורגוע..  כמו כן, הרבה בנות גם משנות את המילים של השיר בכדי שהוא יתאים לחגיגת בת המצווה.
 
אחרי שבחרתן שיר הדבר הכי חשוב הוא להתאמן! לעשות הרבה חזרות ולשיר את השיר עשרות פעמים בכדי שבאולפן תדעו לשיר אותו בצורה מדויקת יותר וטובה יותר וכך התוצאה הסופית תצא יותר טובה..
כמובן שבאולפן תעבדו עם מפיק מוזיקלי שידריך אתכן ויעבוד איתכן על הביצוע..וכן, אפשר לתקן זיופים..באולפן יש תוכנות מתקדמות של עריכת קול שבין היתר עושות גם תיקון זיופים! אבל – חשוב להתאמן לפני ולהגיע מוכנות לאולפן בכדי שלמפיק המוזיקלי יהיה אפשרות לעבוד איתכן בצורה טובה יותר ושתדעו איך לשיר כל שורה (טון גבוה, טון נמוך), איך צריך להגיש את הטקסט, איפה להכנס בתחילת משפט על הקצב, להבין את המבנה של השיר וכו'. כמו כן, רצוי לזכור כ-60 אחוזים מהשיר בעל פה.
 
אז כל מה שנשאר לכן לעשות כדי להפתיע את האורחים באירוע ולהפוך את האירוע מעוד אירוע רגיל  לאירוע מקפיץ מרגש ומשמח זה פשוט לבחור שיר שאותו תרצו להקליט ו…..להרים לנו טלפון ..

איך ניראת כניסה לבת מצווה עם שיר? צפו!

דוגמאות של שירי בת מצווה מוקלטים באולפני לי-רון 👇

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!