רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

ברכת כלה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

ברכת כלה / תפילת כלה – הדרך שלך לחופה: חולמת על הכניסה המרגשת ביותר לחופה שתגרום לכולם להוזיל דמעה? מעוניינת להיכנס לחופה בחתונה שלך בצורה שלא ישכחו?!

הכירי את הדבר הכי מרגש, מיוחד, מקורי, והכי הכי שלך שיכול להיות : ברכת כלה

מה זה ברכת הכלה? ברכה שהיא תפילה של הכלה שהיא אומרת אותה ממש בדיוק לפני שהיא צועדת לכיוון החופה. מנהג של שנים, אשר החל בחופות עתיקות ביהדות ונמשך עד היום. בעבר הכלות היו אומרות את הברכה בלייב, בזמן הכניסה..או שהיו מקריאות מדף או שהיו אומרות בעל פה. כיום, הטכנולוגיה השתפרה ואפשר להקליט את הברכה, לערוך אותה ולהשמיע אותה בשילוב מוזיקת רקע מרגשת. 

האופציה המועדפת על כלות היא להכנס ליוטיוב או גוגל ולרשום "נוסח ברכת כלה", למצא איזה נוסח שהן אוהבות, לשנות קצת את המשפטים שיהיה רלוונטי עבורן ואז לאחר מכן להגיע לאולפן הקלטות ולהקליט את ברכת הכלה שהן חיברו.

באולפן ההקלטות שאת מגיעה להקלטת ברכת כלה יערכו את הקול שלך, יקליטו אותך מספר פעמים ויעבדו איתך על הגשת הטקסט, יוסיפו מגוון אפקטים ויוסיפו מוזיקת רקע ייחודית שתוסיף מימד של עוצמה שאין שני לה. בסופו של דבר, את רק צריכה לתת לדיג'יי בחתונה את הדיסק ולומר לו שישים את הברכה לפני שאת צועדת לחופה..הברכה תושמע ברקע ותפתיע את החתן, את האורחים ותעצים את המעמד היהודי, המרגש והמיוחד שבו את ובן זוגך נמצאים.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!