כתובת

הברזל 32 תל אביב

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

איך לבחור איזה שיר להקליט לבת מצווה?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אירוע בת מצווה כבר אינו מסתכם רק בהזמנת אורחים וברכה מנערת הבת מצווה, בנות המצווה מחפשות להקליט שיר באולפן הקלטות ולא פעם גם לצלם קליפ לבת מצווה עם שיר הקאבר שהקליטו.
איך בוחרים שיר לבת מצווה? ואיך מקליטים שיר בת מצווה לאירוע? הכינו את עצמכן לאירוע החשוב.

השאלה לא אם אלא מה - הקלטת שיר לבת מצווה

מה שנחשב עד לפני עשור כמותרות וכפעילות יחסית יקרה לכל אנשים רבים בישראל, הפך לכמעט חובה בכל אירוע בת מצווה ומתאפשר במחיר נוח לכל כיס: הקלטת שיר לבת המצווה.
ליבת אירוע לציון גיל 12 כשלב ההתבגרות מילדה לנערה הוא תשומת הלב סביב נערת בת המצווה, כדי להפוך את הילדה למרכז העניינים בוחרים להקליט שיר לבת מצווה באולפן הקלטות.
טרם סגירת הפרטים לפני ההקלטה, נערות רבות מתבלטות איזה שיר להקליט לבת מצווה, אירוע של פעם בחיים המאפשר לנערה לבלוט ולזהור.

מכוון שכל אדם יכול להקליט שיר באולפן ההקלטות ולא צריך להיות זמר/ת, הקלטת שיר באולפן הקלטות לאירוע היא נפוצה מאוד וגם אם תזייפו המפיק המוזיקלי יהיה שם כדי לסייע וכן גם כדי לערוך את השיר בגמר התהליך.

בוחרים שיר לבת מצווה

הקלטת שיר לבת מצווה מתבצעת באמצעות שיר קאבר קיים שאיתו כוכבת האירוע מרגישה הכי בנוח, "אולפני לי-רון" יאפשרו לנערות בת המצווה מגוון רחב של שירי קאבר.
הצעד הראשון המומלץ הוא להכין רשימה עם 5-10 שירים אהובים, להתייעץ עם חברים ולבסוף להגיע להחלטה מוסכמת עם האירועים על מספר שירים מועדפים – אין הגבלת ז'אנר ומומלץ להיכנס ליוטיוב ולהשקיע זמן מחשבה.
הצעד הבא יהיה לנסות לשיר כמה מילים מהשירים המועדפים, לעיתים נערת בת המצווה תרצה לשיר אהוב אך קשה לביצוע, המלצה נוספת היא לכוון לשירים אהובים וקלים לשירה עבורכן.
בנוסף, אם תרצו לשנות חלק מהמילים המקוריות של השיר, ניתן לבצע זאת אך חשוב לשנות את המילים בהתאם ללחן (אם הדבר מבוצע, מומלץ לא לבצע יותר מדי שינויים).

בשיחתכם עם משרדי "אולפני לי-רון" נברר מה השיר שנבחר להקלטה או נסייע בהתלבטות, לאחר מכן חשוב לשריין מספיק זמן מראש את יום ושעת ההקלטה.

מקליטים שיר לבת המצווה באולפן ההקלטות

יום ההקלטה הגיע והדבר החשוב ביותר הוא לזכור שההקלטה עצמה היא גם מתנה, הקלטה היא כפית ולא מלחיצה בכלל – מקליטות ומקליטים רבים סיפרו על תחושת השחרור בזמן ההקלטה.
אין צורך לזכור את המילים בעל-פה, המילים יופיעו מולכן בזמן הקלטת השיר (אם שיניתן את המילים תוכלו לשלוח לנו לפני ההקלטה ונדאג להציב את המילים החדשות מולכן).
בדומה לזמרות הגדולות, גם נערת בת המצווה תזכה למפיק מוזיקלי אישי בעל ניסיון רב שנים שילווה אותה לאורך כל ההקלטה, המפיק יסביר על התהליך, יכוון במהלך השירה, יעצור אם צריך ויחזור על השורות בשיר וידאג למיצוי הפוטנציאל המוזיקלי.

אולפן ההקלטות מאובזר בציוד סאונד והקלטה איכותיים להקלטת שיר בת מצווה באיכות גבוהה, בסיום ההקלטה המפיק המוזיקלי יערוך את הקול, יוסיף אפקטים במידת הצורך ויפיק עבור בת המצווה שיר קאבר בהפקה ועריכה מקצועיות.

מלבד האפשרות להופיע עם השיר בבת המצווה ולשיר בתנועות שפתיים ביום האירוע או להשמיע את השיר ברגע נבחר באירוע, ניתן להפוך את השיר לבת המצווה לקליפ שיוקרן באירוע.
את השיר שנערת בת המצווה הקליטה באולפן ההקלטות ניתן להפוך לקליפ לבת מצווה, את השיר שהקלטת נוכל לשלב בתוך קליפ מקצועי אותו כלת השמחה תשיר בתנועות שפתיים.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה