רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

ספרים / סיפורים מוקלטים: הקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

עבור אנשים רבים ספר טוב הוא עולם ומלואו, בעבר הלא כל כך רחוק ספרים היו מרכזיים הרבה יותר בחיי היום יום, אך העולם משנה את צורתו כל הזמן וכיום עולם הספרים השתנה לחלוטין, על אף שעדיין ישנן חנויות ספרים רבות והן גם די מצליחות, בעיקר עובר הדור הצעיר צריכה של תוכן נעשית בדרך כלל באופן דיגיטלי דרך המחשב או הטלפון הסלולרי.

ספרים קיימים כבר אלפי שנים וככל הנראה הם לא יעלמו מהעולם, במיוחד לא כאשר כיום ניתן למצוא ברשת אינספור ספרים מוקלטים שניתן להאזין להם, זה לא ממש פורמט חדש גם בעבר הקליטו ספרים על תקליטים קלטות וגם על דיסקים.

כל מי שכותב ספר יודע שאם הוא רוצה להגיע לקהל יעד גדול הקלטת ספר אודיו באולפן הקלטות זהו פתרון מצוין, המטרה של הקלטת ספר אודיו באולפן היא כמובן להגיע לרמת איכות גבוהה ביותר, כדי להפיץ ספר בצורה מוצלחת חשוב לעשות אותו כמו שצריך.

הקלטת ביתית ככל הנראה לא תתן מענה אמיתי, לא מבחינת איכות וגם לא מבחינת מקצועיות, במאמר זה נעזור לכם להבין למה חשוב להקליט ספר באולפן הקלטות, איך מקליטים וכל מה שצריך לדעת.

מה היתרונות של הקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות

במציאות בה אנו חיים כל אחד יכול לקחת את הטלפון הסלולרי שלו או שלה ולהקליט ספר אודיו בקלות רבה, אך כדי ליצור ספר איכותי ומקצועי חשוב להקליט את הסיפור באולפן הקלטות מקצועי, יש לכך יתרונות רבים.

איכות ההקלטה – היתרון הבולט של אולפן הקלטות זהו האקוסטיקה והציוד המקצועי שבעזרתם ניתן להקליט אודיו ברמת איכות גבוהה ביותר, אם משווים הקלטה ביתית להקלטה אולפנית אפשר לשמוע בקלות את איכות ההקלטה הטובה של האולפן המקצועי.

קחו לדוגמא תמונה שצולמה בטלפון פשוט ואת אותה תמונה אשר צולמה במצלמה מתקדמת ככל הנראה שלא תהיה לכם בעיה לראות את ההבדל באיכות זה פחות או יותר ההקבלה להקלטת ספר באולפן הקלטות מקצועי לבין הקלטה ביתית.

אווירה של מקצוענות – כאשר יושבים בבית ועושים הקלטה של ספר זה נחמד, אתם יכולים לקום מתי שבא לכם ולעשות הפסקות, זה בהחלט סוג של יתרון למי שמסוגל לשבת בבית ולעבוד בצורה רצינית, הקלטה באולפן משנה את חוקי המשחק.

אתם מגיעים לאולפן כדי לעבוד, הזמן שלכם יקר וזה עולה לכם כסף, אך זאת לא הסיבה העיקרית לכך שהעבודה באולפן גורמת לכם מוטיבציה, האווירה באולפן עם טכנאי ההקלטות הציוד שמסביבו הופכים את העבודה ממוקדת יותר, ההקלטה מתבצעת בחדר הקלטות אקוסטי עם מיקרופון מקצועי שמעניק לכם סאונד מעולה, כמו כן אתם יכולים להיעזר גם במפיק מוזיקלי שיתמקד אתכם על דיקציה נכונה ועוד.

בשורה התחתונה – אם נסכם את הנושא של יתרונות הקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות, קל לומר שזאת הדרך הנכונה והמקצועית ביותר להקליט ספר אודיו, כיום ניתן למצוא אולפני הקלטות מעולים שיעזרו לכם להגיע לתוצאות מעולות ולא פחות חשוב במחירים סבירים בהחלט ביחס לתוצאה.

להקליט באולפן הקלטות
להקליט באולפן הקלטות

הקלטת ספרי אודיו באולפני לי-רון

זה לא חוכמה לכתוב ספר מעולה ולהשאיר אותו במגירה כאשר אתם יכולים להקליט אותו ברמה גבוהה ולהפיץ אותו ברחבי הרשת ולהצליח להגיע למאזינים רבים, 

להקליט ספר אודיו באולפן הקלטות זהו רגע מרגש עבור כל סופר, לכן חשוב לבחור באולפן הקלטות  שידע להכיל את ההתרגשות להוציא מכם את המקסימום, אולפני לי-רון עושים את העבודה באהבה ומתוך רצון להפיק ללקוחות את התוצאות הכי טובות ומקצועיות שרק אפשר.

אולפני לי-רון צברו ניסיון רב לאורך השנים, לאחר מספר גדול של הקלטות ספרי אודיו מקצועיים אפשר לומר שהגעתם למקום הנכון, עם יחס אישי צוות מקצועי ומוכשר האולפן יפיק עבורכם ויעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר, עם ליווי צמוד ואווירה מעולה של עבודה.

טכנאי ההקלטות עורך את ההקלטה מתקן טעויות ויכול לשפר את הקול שלכם בצורה משמעותית, אתם אף פעם לא לבד וגם המפיק המוזיקלי יעזור לכם לדבר בדיקציה הנכונה ולהעביר את המסר בצורה הטובה ביותר, כמו כן במידה ואתם מעוניינים שקריין או קריינית מקצוענים ובעלי ניסיון רב יבצעו את ההקלטה עבורכם זה אפשרי כמובן שיש לתאם זאת מראש.

טיפים להקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות

הקלטה של ספר אודיו באולפן הקלטות עוזרת לכם להגיע לקהל יעד גדול, לספר מוקלט יש יתרונות רבים, הוא מעניק למאזין הזדמנות להקשיב ליצירה שלכם בזמנו החופשי, כמו כן ספרים מוקלטים מהווים הזדמנות מצוינת לכבדי ראייה ועיוורים להקשיב לספר שלכם.

כדי להפיק הקלטה של ספר מוצלח, מומלץ לעשות חזרות בבית לפני שמגיעים לאולפן ההקלטות, לקרוא את הספר וללמוד אותו טוב, בזמן הקראת הסיפור מנסים להעביר מסר מסוים, אפשר לעשות זאת על ידי הקראה לפי הסיפור זאת אומרת אם יש נאמר קטע מותח בעלילה להקריא אותה בצורה מסתורית או קטע בו הגיבור מרים את הקול ככל שתתאמנו יותר כך תוכלו להעביר טוב יותר את המסר וגם להיות יעילים יותר באולפן ההקלטות.

שאלות ותשובות בנוגע להקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות

כן התחום של סיפורים מוקלטים תפס תאוצה גדולה בשנים האחרונות, ניתן כיום למצוא אינספור ספרים מוקלטים, אם זה ספרים שנכתבו באופן המסורתי ותורגמו להקלטה קולית, או ספרים חדשים לגמרי שמעולם לא נכתבו על דף ונייר, ניתן ואף מומלץ לבצע הקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות במיוחד אם אתם רוצים להפיק ספר רציני שיגיע לקהל גדול.

תהליך של הקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות הוא מאוד פשוט, כאשר מגיעים לאולפן ההקלטות נכנסים לחדר הקלטות אקוסטי שם מחכה לכם מיקרופון מקצועי, טכנאי ההקלטות מסדר את הסאונד שלכם כדי שתשמעו הכי טוב שאפשר, לאחר מכן אתם מקריאים את הספר כמובן שאם זה ספר ארוך לא מקליטים את כולו בפעם אחת וככל הנראה תצטרכו כמה סשנים של הקלטות, בסיון ההקלטה הטכנאי עורך אותה ומעניק לכם בסופו של דבר הקלטה טובה ואיכותית.

כמובן אולפני לי-רון מעניקים שירותי הקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות מקצועי עם צוות בעל ניסיון אדיר בתחום, כמו כן האולפן מכיל ציוד מקצועי וכמובן טכנאי הקלטות שידע להוציא מכם את הסאונד הטוב ביותר, האולפן ממוקם ברחוב הברזל 32 רמת החייל תל אביב, אתם מוזמנים להקליט ספר אודיו מקצועי שתוכלו להפיץ בכל הערוצים שתחפצו.

להקלטת ספרי אודיו באולפן הקלטות יש יתרונות רבים וברורים על פני הקלטה ביתית, רמת האיכות אליה ניתן להגיע באולפן הקלטות מקצועי היא הגבוהה ביותר באמצעות ציוד מקצועי ואקוסטיקה באיכות גבוהה, יתרונות אלה ביחס להקלטה ביתית הם מהותיים, כמו כן באולפן הקלטות מקצועי מלווה אתכם צוות בעל ניסיון שעוזר לכם לעבור את תהליך ההקלטות על הצד הטוב ביותר, המוטיבציה שתקבלו לאחר ההקלטה ללא ספק תתן לכם דחיפה להפיץ את הספר ולנסות להגיע לכמה שיותר מאזינים.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מְעוּלֶה
מבוסס על 153 ביקורות
דפנה קורן
דפנה קורן
05/10/2023
חווית הקלטת השיר היתה עבורי טובה מאוד. לירון סבלני, קשוב , מקצועי ונעים. האולפן מזמן והאוירה בו מאוד נעימה.ממליצה בחום. יישר כח ובהצלחה ללירון
shaya weberman
shaya weberman
22/09/2023
היתה חוויה מדהימה ומאוד מקצועי!! לירון מאוד סבלני ובכל באווירה סופר כיפית! ממליצה בחום!!
Tzafrir Nutkevitch
Tzafrir Nutkevitch
14/09/2023
מקצוענות וסבלנות היה תענוג!
Rotem Ezra
Rotem Ezra
14/09/2023
בחור שלא מעגל פינות. עשינו הקלטה של שיר לחתונה של חבר. לא עיגל פינות ולא חיפש קיצורי דרך עשה את המיטב בכל שניה. דייק בזמנים ולקח מחיר הוגן. ממליץ בחום!
רינת יגר
רינת יגר
11/09/2023
באנו להקליט שיר ליום הולדת. לירון בחור מהמם, סבלני , מלא יצירה, חוש הומור , בקיצור היה כיף. אולפן מקצועי, יפה, חדש, היה מושלם
רומי הראל
רומי הראל
24/08/2023
היה מדהים! לירון מקצועי וקיבלנו את התוצאה שרצינו
תאיר דמרי
תאיר דמרי
23/08/2023
היה מהמם ! לירון מקסים,קשוב ומקצועי (לא מוותר עד קבלת התוצאה הטובה ביותר) 🎵
סיגל סעדיה
סיגל סעדיה
16/08/2023
שיתוף פעולה מעולה, סבלנות ורוגע

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!