רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

תיקון זיופים

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

רוצה להקליט שיר אבל הזיופים מפחידים אותך? אל דאגה! באולפני לי-רון יש את הידע לתקן זיופים ולגרום לך להשמע כמו זמר / זמרת מקצועית!

אז מה זה תיקון זיופים?

שיפוץ שירה לזמרים זה אמיתי? כן אפשר לבצע תיקון זיופים שבהם מפיק מוזיקלי עורך את הקול והסאונד ומבצע תיקוני זיופים וכמובן שיפוץ הקול שישמע טוב יותר. אפשר לבצע הקלטת שיר עם מינימום זיופים באמצעות תוכנת קיובייס שאיתה אנו עובדים! אנו יכולים לקחת תו מסוים שנשמע כזיוף ולתקן אותו ספצפית, אנו יכולים לקחת אפילו כמה שורות ולערוך אותן בהתאם לטון של השיר ולמי שמבצע.

באולפני הקלטות מקצועיים כמו אולפני לי-רון יש תוכנות מתקדמות לתיקון זיופים, כאלו שמאפשרות להרים, להנמיך, ליישר, וממש לשייף את הקול של מי שמקליט. ניתן להנמיך רעידות בקול, ניתן להעלים צרידות או לעיתים גם צינון, להאריך את הקול באותו קטע מסוים או לקצר אותו, לעשות סלסול או להעלים סלסול והשמיים הם הגבול!

יש זיופים קטנים שאנשים מפספסים בחצי טון או אפילו רבע טון את הסולם של הפלייבק ויש זיופים גדולים של טון ואפילו 2 טונים שבהם אנשים מפספסים את הסולם של הפלייבק. אבל יש מספר כלים שיכולים לשפר את הקול.

אנו עובדים עם תוכנה מתקדמת בשם CUBASE גירסא 10 (תוכנה שבה עובדים יותר מ-80 אחוז מאולפני ההקלטה המובילים בעולם) ומתמחים בה ברמה הגבוהה ביותר. הידע והניסיון שלנו באינספור תוכנות וכלים הביא אותנו למצב שבו אנו יודעים להתאים כל אפקט וכל עריכה בתוכנה בהתאמה אישית וספציפית לאדם אשר מקליט. כך שאפקטים של גבר מקליט שונים מאפקטים של אישה שמקליטה וכמובן שונים מאפקטים שאנו נוסיף על קול של ילד בר מצווה או כלת בת מצווה וכו'.

חשוב לדעת על תיקוני זיופים

 יש הרבה אנשים ואולפני הקלטות שיגידו לכם שהם יודעים לתקן זיופים, אך בפועל הם לא עושים זאת כלל אלא רק מקליטים אתכם ללא עריכת זיופים. אצלנו, התוצאות מדברות בפני עצמן כי אנו עובדים רבות על הביצוע של כל מי שמקליט אצלנו ויכולים לתקן זיופים כמעט עד 100 אחוזים.

כמו כן, הרבה אולפני הקלטות מתקנים זיופים אך גורמים לזמר/ת להשמע כמו "רובוט"..מה שנקרא אפקט אוטוטיון. אפקט שלא גורם לזמר/ת להשמע אמיתי ואף גורע מהיכולת הוואקלית במקרים מסוימים.

אנו באולפני לי-רון משתמשים בכלים אחרים שהופכים את הקול שלכם לאותנטי יותר ואמיתי יותר..אתם תשמעו כמה שיותר קרוב למציאות אך כמובן הרבה יותר מדויק!

אנו לא רוצים שתפחדו מהקלטת שיר, גם אם אינכם זמרים דגולים.
יש אפשרות לערוך את הקול שלכם, יש אפשרות לבצע תיקוני זיופים כאשר תגיעו להקליט שיר באולפני לי-רון תקחו בחשבון שאנו המקצוענים בתחום ואנו נעשה הכל כדי שאתם תצאו זמרים ביום אחד!

צפו בדוגמאות שהוקלטו אצלנו 🎤

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!