רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

שיר במתנה – המלצות

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

7 טיפים להקלטת שיר קאבר או שיר במתנה באולפני לי-רון:

רוצים לדעת איך להקליט שיר באולפן הקלטות ולעשות את זה כמו מקצוענים? לפניכם 7 טיפים של לירון המפיק המוזיקלי שלנו. המלצות שיעזרו לכם להשמע טוב יותר ולהיות מוכנים לקראת סשן ההקלטות.

לפתוח פה גדול – דבר זה יעזור לכם שמילים בזמן ההקלטה באולפן ייצאו לכם יותר חלק,כך תוכלו לבטא כל הברה והדיקציה תיהיה נכונה.

לעשות חזרות בבית – לבוא מוכנים להקלטה באולפן ,לשבת לפחות פעמיים לפניי עם הפלייבק ולעשות חזרות,כי אם תגיעו לא מוכנים להקלטה התוצאה תצא בהתאם.

לא להתייאש – בזמן ההקלטה הטכנאי באולפן ההקלטות  יעשה לכם עשרות טייקים עד שהוא ייקח את הטייק הכי טוב ויחבר את כל הטייקים למיקס אחד. הכי חשוב לא להתייאש ולהיות מרוכזים,עד שתגיעו לתוצאה המושלמת.

להקשיב לטכנאי ההקלטות – זאת עבודתו,אם לדעתו הקטע שהקלטתם לא טוב הוא יודע מאיזו סיבה ולכן לא חייבים להתווכח,אם זה משהו נקודתי שאתם לא מרוצים אפשר לנסות להקליט שוב כדי להגיע לתוצאה יותר טובה.

קריאה מדף – חשוב לקרא מדף בגובה העניים ולא כאשר אתם מחזיקים אותו ביד או שהוא על הסטנד והראש שלכם פונה כלפי מטה.דבר זה יגרום לגרון שלכם לשיר פחות טוב ויהיה לכם יותר קשר להגיע לכל הטונים כאשר הראש כפוך ולא פונה כלפי מעלה.

לא להיות שליליים – אין לקוח שמגיע אלי שבטייק הראשון הוא עושה מושלם,לא צריך להתבעס,עושים עשרות טייקים ולבסוף אנחנו מחברים את הכל לטייק אחד מושלם,שהוא אוסף של הטייקים הטובים.

אנרגיה – חשוב מאוד להקפיד על אנרגיה בכל מהלך השיר ובכל הטייקים.כל טייק יוכל להשמע שונה ואחרת מבחינת הסאונד אם אתם תגישו אותו בפחות אנרגיה,לכן חשוב לשמור תמיד על אותו קו. בהצלחה!!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!