רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

שיר צופים למסיבת סיום (טיול שנתי)

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הילדים שלכם מסיימים שנה בצופים? רוצים להפתיע בענק עם שיר בהפתעה מכל ההורים והחניכים לטקס סיום שבט הצופים?

לפניכם שיר אשר אותו שרו הורי ילדי שבט רמת חן לכבוד מסיבת הסיום לאחר 9 שנות השתתפות בצופים. השיר הוא לפי הלחן של השיר זהב של סטטיק ובן אל. השיר יצא מדליק ומצחיק ומסמל בדיוק את שבט הצופים:

היי יו שבט רמת חן יש מצב שאתם נותנים לי משהו כזה? פו פופו פו פו "הראל". אוקי אוקי אוקי אוקי שים סנדות. 
כאן שכבת הראל הם מסיימים סוף רמת חן אוי אוי אוי.
היי, אף פעם לא שמעתי עוד סיפור כזה ( לאלא) מכיתה ד הם שקועים כולם בזה אה אה שבט רמת חן. עוד פעולה ועוד ישב"צ ועוד מוראל. המשפחה? היי מי זוכר אותה בכלל, זו שכבת הראל. הם שומרים פה על פאסון ולא דופקים בכלל חשבון, כשהם באים לפעולה עם מדים ממש זוועה, כאילו לא בכוונה הם שוכחים פה עניבה וגם חולצה. כאילו לא בכוונה וכל השבט פה נכנס למהומה.
תמיד כולם קראו לך השכבה המגניבה, בפורימון, בפסטיחן, במחנה את מובילה, תגידו, מי יכול פה על שכבת הראל? תגידו מי יכול, אתכם אני שואל. אוקי אוקי. כל סופ"ש וגם שלישי הם פה, פ-עולות וחניכים לרוב, ואם תביטו מקרוב תראו איך הם גדלו וחיים פה ממש בטוב.

רשמ"צ, שכב"צ, רש"צ, ישבצ"צ, רשג"ד, שכב"ג, צר"ח, מחנ"ג, תשע שנים חלפו ואת ההורים רוששתם. ואם ישנה חרמונית פנויה לטיול השמיניסטים של חנוכה, אני חייב אותה בבקשה, אחרת לא שווה כל המדבר הזה. תמיד כולם קראו לך השכבה המגניבה בפורימון בפסטיחן במחנה את מובילה, תגידו מי יכול פה על שכבת הראל? תגידו מי יכול אתכם אני שואל? אוקי אוקי. כל שישי וגם שלישי הם פה, לא נקיא אבל מלא בטוב. בשמיניה אתם שורצים ומכינים טקסים תמיד כה מרגשים. כל סופש וגם שלישי הם פה, נפרדים מבית חם וטוב, וכאן אנחנו ההורים, היה נכון באהבה (פאוזה)  לכם אומרים.

רוצים גם אתם להפתיע את החניכים, את שבט הצופים כולו בשיר מיוחד בהשתתפות כל ההורים של ילדי הצופים? צרו קשר!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!