רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

שיר במתנה – להיות הכוכב הבא

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אולפני לי-רון (אולפן הקלטות ברמת השרון) מזמינים אותך להיות הכוכב הבא בתעשיית המוזיקה על ידי הקלטת שיר במתנה. מה הכוונה? התשובה מאוד פשטה!

אולפני לי-רון (אולפן הקלטות מקצועי) קוראים לך להיות "הכוכב הבא" בתעשיית המוזיקה על ידי הקלטת שיר מקצועי במתנה ואתם ממש לא צריכים אודישן!! מה הכוונה? התשובה מאוד פשטה: הקלטת שיר קאבר ראשון ופרסום ביוטיוב..אם הוא יצליח ותקבלו צפיות וקהל אוהד ייתכן שפרצתם את הדרך לפסגת המוזיקה!

אנחנו קוראים לך להגיע לאולפן הקלטות, להקליט שיר ראשון, ולתת אותו לאדם היקר לליבך באופן אישי..בגלל שאף פעם לא הקלטת לא מומלץ להתחיל מסינגל אלא מהקלטת שיר קאבר..השיר ה-1 שלך יוקדש למישהו או מישהי בחייך וכך זה יוריד ממך מעט לחץ שזה לא שיר שיוצא עכשיו לרדיו אלא שיר שיהיה כמתנה לאהוב/ת ליבך. בנוסף, אנו נעלה את השיר שהקלטת ליוטיוב ונרשום את השם שלך..כך כאשר הוא יהיה ביוטיוב אנשים יוכלו לשמוע את השיר שלך ואתה תוכל לשלוח ולשתף אותו עם משפחה, מעריצים וחברים..אנו מאמינים כי כאשר אדם מוכשר ויש לו כישרון זה רק עניין של זמן עד שהוא יצליח להתפרסם בגדול..

לכן, ההתחלה הראשונית היא חשובה..הקלטת שיר במתנה זהו הניסיון הראשון שלכם שישמעו את הקול שלכם, יאהבו אתכם וירצו לשמוע עוד שירים שלכם..

אנו נעזור לכם להיות כוכבים, להיות זמרים, להיות כל מה שרק תרצו בכדי להצליח במוזיקה..יש לנו ידע וניסיון רב בעבודה מול זמרים מקצועניים וחובבניים כאחד.
אנו נדע לייעל את הקול שלכם, להוסיף לו אפקטים בכדי שהוא ישמע טוב יותר ואם צריך גם לתקן זיופים נבצע זאת..וכמובן כפי שאמרנו, נעלה את השיר שלכם ליוטיוב בכדי שיוכלו להתלהב ממכם ואולי כך תפתח הדלת שלכם לעולם המוזיקה..

הרבה פעמים אנו נתקלים בזמרים שמקליטים אצלנו שבגלל סרטון היוטיוב שהעלנו להם מפיקים של "הכוכב הבא" או של "דה ווייס" או של "אייל גולן קורא לך" או של "אביב נגד אייל" הם פנו אליהם ורצו שישתתפו בתכנית ובאודישנים.

זה הזמן שלכם להקליט שיר במתנה שהוא שיר קאבר ראשון באופן מקצועי, לעשות משהו שאתם אוהבים ולהגשים חלום ילדות באולפני לי-רון

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!