רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

קליפ ברכות מצולמות דרך הטלפון הנייד

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

נתחיל מדוגמא של קליפ ליפסינק סרטוני סלפי וברכות לחתונה

אין לכם זמן להגיע לאולפן הקלטות להפקת קליפ? לא יוצא לכם להפגש כל המשפחה והחברים באותו יום ובאותה שעה להקלטה של ברכות?

יש לנו פתרון מדהים עבורכם!!

הפקת וידאו קליפ דרך הסמארטפון שלכם בלי צורך להפגש יחדיו או להגיע לאולפן הקלטות (מצוין לתקופת הקורונה, ההסגר והבידוד או סתם לכאלו שלא יכולים להיפגש כולם ביחד)..כן כן שמעתם נכון קליפ ברכות מצולמות דרך הטלפון הנייד הנקרא "קליפ סמארטפונים"! 

איך זה מתבצע?

כל אחד מצלם במצלמת וידאו הפרטית שלו בטלפון וידאו קליפ סלולרי, סרטון קצר דרך הטלפון שבו הוא מברך את החוגג/ת בברכה המקורית שלו. משמע כל משתתף מצלם את עצמו סלפי או מצלם במצלמה הקדמית של הטלפון. אפשר להצטלם לבד או ביחד עם חברים או משפחה.

בצורה הזו אין צורך להגיע לאולפן וכל אחד מצלם ברכה בזמן הפנוי שלו בבית, בעבודה, במכון כושר, בלימודים..היכן שהוא רק רוצה. אין צורך להוציא את הסבתא מהבית בשעות הערב, תצלמו אותה בטלפון מברכת את הברכה האישית שלה וזה מספיק! אם לא בא לכם שזה יהיה וידאו מצולם, גם תמונה מקורית ומצחיקה זה מעולה! כל סרטון צריך להיות עד 45 שניות מקסימום לצורך הצלחת הוידאו קליפ המלא.

קליפ שמתבצע דרך הסמארטפון מאפשר לכולם להשתתף, גם לכאלו שנמצאים בחוץ לארץ ולא יכולים להגיע לישראל או כאלו שנמצאים בצבא או אפילו כאלו שנמצאים בבידוד..רעיון מושלם למתנה מקורית..קליפ ברכות דרך הטלפון מסוג זה. קליפ שמצולם דרך הניידים שלכם הוא הדבר הבא בהפקת מצגות וסרטונים לאירועים והתוצאה פשוט מצחיקה ומיוחדת..לכל אחד יש ברכה אשר שונה מהאחר, ודבר זה הופך למצחיק, הומוריסטי ומיוחד..מתנה שלא שוכחים אף פעם!

 

רוצים גם אתם להפיק "קליפ סמארטפונים"? כל מה שאתם צריכים זה טלפון נייד והרבה אנרגיות ומצב רוח! צרו קשר להפקת קליפ דרך הפלאפון.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!