כתובת

הרא"ה 291 רמת גן

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

קליפ בת מצווה

הילדה חוגגת בת מצווה? שיהיה המון מזל טוב!

קליפ בת מצווה

גיל 12 הוא אירוע מיוחד! אולפני לי-רון מציעים לכם לרגש את האורחים באירוע בצורה הכי מקורית ומרגשת עם וידאו קליפ!

איך עושים קליפ לבת מצווה? להלן השלבים:

💿 בוחרים שיר שתרצו להקדיש

💿 משנים את המילים של השיר

💿 מגיעים לאולפן בכדי להקליט

💿 מצטלמים עם אביזרים ואקססוריז

💿 אתם מעבירים לנו תמונות

💿 אנו עורכים וידאו קליפ מגניב!

להפתיע, לרגש או להצחיק את כל המוזמנים באירוע עם קליפ!

הפקת קליפ בר מצווה

2 אופציות להפקת קליפ:

הראשונה, כלת בת המצווה עושה שיר עם קליפ לבדה. היא בוחרת איזה שיר היא רוצה להקליט, ולאחר מכן מתאמנת על השיר בבית. באולפן היא תקליט את השיר ותעבוד עם מפיק מוזיקלי ולאחר מכן גם תצטלם באולפן עם מגוון אביזרים כמו גיטרה, שרשראות וכובעים מסוגננים וכו'. כמו כן, אנו נצלם אותה גם בחוץ..יש לנו מספר לוקיישנים יפים לצילומים בהתאם לאופי השיר. לאחר מכן אנו נערוך את הסרטון ונעניק לכם קליפ מושלם שתוכלו להקרין באירוע ולהפוך את הילדה לסופרסטארית!

השניה, המשפחה מקליטה שיר בהפתעה באולפן (אפשר גם עם חברות או חברים מהכיתה). אתם תבחרו איזה שיר תרצו להפתיע ולהקדיש לה. רצוי לשנות את מילות השיר המקורי למילים אחרות שיהיו יותר עליה ויספרו את הסיפור שלה בצורה הומוריסטית ומגניבה (יש המון דוגמאות ביוטיוב וגם אנו יכולים לסייע בכתיבת שירים). לאחר מכן תגיעו כולכם לאולפן ותבצעו הקלטות וגם צילומים..חוויה כיפית לכולם שבסופה תקבלו סרטון וידאו ערוך ומושקע שתוכלו להקרין לכל האורחים באירוע המרגש!

בהתחלה רק מקליטים

בהתחלה אנחנו נעבוד איתכם או עם כלת בת המצווה על הביצוע, נערוך, נתקן זיופים, נוסיף את ה-טאץ' המוזיקלי שלנו ונשפר את הקול.

אחר כך מצלמים

אחרי ההקלטה אתם תפגשו את הצלמת שלנו שתצלם אתכם באולפן רוקדים, שרים ושמחים. אנחנו נחלק לכם אביזרים ואקססוריז מגניבים כמו כלי נגינה קטנים, כובעים, משקפיים, מיקרופונים ועוד..

דוגמאות של קליפים לבת מצווה של מגוון לקוחותינו 👇

הקול שלך הוא הכל בשבילנו