כתובת

הברזל 32 תל אביב

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מחפש מתנה לאישה שלך? מתנה רומנטית, מקורית ומיוחדת לאישה?

הפתעה שתגרום לה להרגיש הכי מיוחדת בעולם בין אם זה יום הולדת, יום נישואין, יום האהבה (ט"ו באב או וולנטיין דיי) או סתם בשביל הכיף בכדי להראות שאתה אוהב אותה? אנו מזמינים אותך לתת לה שיר במתנה!

יש לך 2 אופציות אפשרויות בכדי להפתיע את האישה שלך בגדול:

האחת – לתת שיר במתנה לאישה!

יש שיר שהיא כל כך אוהבת? רוצה לתת לה את שיר הסלואו שלכם בחתונה מוקלט בקול שלך? רוצה לתת לאישה שלך מתנה ליום הנישואין או יום האהבה? אתה יכול להגיע לאולפן הקלטות מקצועי ולהקליט שיר בקול שלך, עם המנגינה של השיר המקורי..בשפה המקצועית מדובר בהקלטת שיר קאבר. שיר שאתה מקליט ועובד על הביצוע מול מפיק מוזיקלי מנוסה שידריך ויכוון אותך עד לביצוע המושלם. אתה תוכל לתת לאישה שיר שירגש אותה עד דמעות.

הרעיון כאן הוא לבצע שיר בהקדשה אישית. אתה בוחר שיר שהיא אוהבת או שיר שמסמל את הזוגיות והקשר שלכם או שיר שמאפיין משהו שקשור אליכם. לאחר מכן אפשר להחליט אם אתה משנה את המילים המקוריות של השיר והופך אותו ליותר ייחודי ואישי או שאתה תשיר את המילים כמו שהן בשיר המקורי. אם החלטת לשנות תוכל לכתוב בעצמך או שאנו נוכל לעזור לך. אחרי שבחרת לגבי אופי המילים רצוי לעשות חזרות ולהתאמן בבית לפני ההקלטה באולפן.

באולפן המפיק המוזיקלי שלנו יעבוד איתך על הביצוע וינחה אותך בכל התהליך בכדי שהשיר יישמע כמה שיותר טוב על מנת שההפתעה תהיה מושלמת!

השנייה – לתת לאישה מתנה מקורית – שהיא תהיה זמרת ליום אחד!

אישתך אוהבת לשיר? החברה לא מפסיקה לשיר באמבטיה? זה הזמן להפתיע אותה בחוויית הקלטות מוזיקלית ולהגשים לה חלום להיות זמרת ביום אחד. היא תגיע איתך לאולפן ההקלטות שלנו ברמת גן, תבחר איזה שיר היא אוהבת ושהיא מעוניינת להקליט ואנו נעזור לה בכל תהליך ההקלטה. היא יכולה לבחור שיר בעברית, באנגלית או בשפה אחרת במידה ויש פלייבק. היא כמובן לא צריכה לזכור את המילים כי אנחנו נדפיס לה אותן על דף. מפיק מוזיקלי מקצועי ילווה אותה באופן אישי וצמוד עד לתוצאה המושלמת. אנו נערוך, נתקן זיופים, נוסיף אפקטים וכו'..בכדי שהקול שלה ישמע פשוט מיליון דולר! לבסוף היא תצא מהאולפן עם דיסק בעיצוב אישי שאותו היא תוכל להשמיע בכל מקום ולהתגאות בתוצר עליו היא עבדה קשה באולפן.

רוצה לתת מתנה מקורית לאישה ? זה הזמן לפנות לאולפני לי-רון לקבלת פרטים בנושא!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה