רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

הכנת מצגת תמונות לאירועים

רוצים להכין מצגת תמונות מושקעת ומקצועית לחגיגה?

הכנת מצגת תמונות לאירוע

מעוניינים לעשות מצגת תמונות לאירוע שלכם (חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית/ה, יום נישואין, חתונת זהב או כסף וכו')? אנו מזמינים אתכם אלינו להפקת מצגת (קליפ) לאירוע!

עריכת מצגת תמונות מקצועית ומושקעת

💿 תמונות בהנפשה אינטראקטיבית

💿 השמעת שיר לבחירתכם ברקע

💿 אפשרות להוספת כתוביות

💿 תוספת שקופית פתיחה / סיום

💿 אופציה להקלטת שיר באולפן

💿 אופציה להוספת סרטוני ברכות

מצגת שמסכמת תקופה מאושרת

"תמונה שווה אלף מילים" - אז כמה שווה מצגת?

כל אחד אוהב לראות תמונות שהוא אוהב, תמונות שמסמלות תקופה, תמונות שמסמלות רגש ומעלות חיוך. אין אחד שלא יתרגש לראות מצגת תמונות שלו. זו פשוט ההפתעה הכי טובה שיש!

איך הכנת מצגת תמונות מקצועית מתבצעת? בכמה שלבים פשוטים:
1. אתם בוחרים תמונות. רצוי תמונות איכותיות, רוחביות (לא לאורך). תמונות שלא עברו whatsapp כי האפליקציה מורידה באיכות התמונה. רצוי לבחור כ-100 תמונות. אם יש חשיבות לסדר הכרונולוגי צריך למספר את כל התמונות לפי הסדר (למשל מילדות, תמונה של תינוק/ת תהיה מספר 1 ותמונה נוכחית בהווה תהיה 100)
 
2. אתם בוחרים שיר רקע. כדאי לבחור שיר רקע שמסמל את האירוע למשל אם זה ברית אז אנו ממליצים את השיר אלוהים נתן לך במתנה, אם זה ליום הולדת 80 אז אפשר את השיר סימן שאתה צעיר וכו'..כמו כן, אפשר לבחור גם שיר אקראי, שיר שיהיה נעים לאוזן ומרגש או שיר מקפיץ וכיפי..העריכה תתבצע בהתאם לשיר ולקצב שלו, לכן חשוב שתבחרו שיר שאתם תאהבו ותתחברו אליו! בנוסף, יש אפשרות מומלצת והיא שאתם תקליטו את השיר שישמעו ברקע בקול שלכם!!

3. כתוביות. אם יש משפטים שתרצו להוסיף, הקדשות, טקסטים של ברכות  אתם צריכים להעביר לנו בכדי שנוכל לשלב אותם בצורה מושלמת במצגת.

4. עריכת מצגת אינטראקטיבית. תהליך שבו אנו עורכים שילוב של התמונות שהעברתם לנו עם הברכות וההקדשות. כמובן לא מדובר במצגת POWERPOINT אלא מצגת בעריכה מקצועית, יצירתית וייחודית על ידי עורכת וידאו מנוסה וכמובן מצגת מרשימה להקרנה בכל אירוע או מטרה.

בין אם זה מצגת לחתונות או מצגת ליום הולדת או מצגת לבר/בת מצווה..התהליך אותו דבר! אנו עובדים על המצגת בצורה קפדנית עם השקעה ומחשבה על כל פרט קטן. זה הזמן שלכם להפיק מצגת מקורית בהפתעה לאירוע, מצגת שלא ישכחו, מצגת שתראו אפילו יותר מפעם אחת!

אופציה להקלטת שיר

במקום שברקע של המצגת ישמעו שיר של זמר מוכר יש אפשרות שהשיר ברקע יהיה שלכם. משמע, אתם מקליטים באולפן הקלטות את השיר שיהיה במצגת! תוספת רגש מיוחדת למצגת שתפתיע כל אחד!

דיסק אישי

אחרי שהמצגת נערכה יש אפשרות לקבל את קובץ המצגת על דיסק ועליו נוכל להדפיס תמונה בעיצוב אישי כולל הקדשה. כמו כן, קיימת אופציה לקבל אריזת עץ מהודרת לדיסקים בצבע כחול או אדום.

לאיזה אירועים מתאימה מצגת בעריכה מקצועית?

מצגת תמונות ווידאו מושקעת לאירוע נוחה לכל כיס ומתאימה לשלל סוגי האירועים: יום הולדת, בר/בת מצווה, יום נישואין או יום הולדת של סבא וסבתא, מסיבת רווקות/רווקים, פרידה מעובד או מנהל לעבודה ועוד.
המצגת האיכותית מרתקת את אורחי האירוע למסך ויכולה להיות כאחת מהפעילויות המרכזיות של האירוע, באירועים מסוימים המצגת יכולה כמרכז הערב עבור האדם לו אתם חוגגים.
בעריכת מצגת תמונות ווידיאו מקצועית אין כל הגבלה לסוג האירוע, כל אירוע מקבל את אותו היחסי ואותה רמה מקצועית של עריכה.

עריכת מצגת מקצועית

שיר אחד ברקע
1000
כולל מע"מ
 • מצגת של שיר באורך 2-4 דקות
 • עד 50 תמונות
 • עריכה אינטראקטיבית כולל הנפשות
 • אפשרות להוספת כתוביות מילים
 • אפשרות להוספת סרטוני ברכות

עריכת מצגת ארוכה

שילוב 2-3 שירים ברקע
1500
כולל מע"מ
 • מצגת של 2-3 שירים באורך של 6-7 דקות
 • עד 100 תמונות
 • עריכה אינטראקטיבית כולל הנפשות
 • אפשרות להוספת כתוביות מילים
 • אפשרות להוספת סרטוני ברכות

מצגת + הקלטת שיר

הקלטת שיר באולפן ועריכת מצגת מושקעת
1600
כולל מע"מ
 • הקלטת שיר באולפן עד 4 משתתפים
 • עבודה מול מפיק מוזיקלי מקצועי
 • עריכת מצגת באורך השיר המוקלט
 • עריכה אינטראקטיבית עד 50 תמונות
 • עריכה כולל כתוביות, סרטוני ברכות

צפו בדוגמאות 🎙 האחרונות של הקליפים שלנו

דוגמאות קליפים למגוון אירועים

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שני כהן - שחקנית וזמרת (ארץ נהדרת, השוטרים, עלומים ועוד) ממליצה על אולפני לי-רון

שני כהן, כוכבת ארץ נהדרת, סדרות הטלוויזיה הבכירות של ישראל, הפרזנטורית של הפרסומות ביטוח שוקה (ביטוח ישיר) וגם פנגו הקליטה שיר באולפני לי-רון.

צפו בסטורי שהיא העלתה בעמוד האינסטגרם שלה (מעל 81 אלף עוקבים) ובתיאור החוויה המוזיקלית שהייתה לה באולפן ההקלטות שלנו לאחר הקלטת שיר כולל צילומי וידאו!

שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון

הקול שלך הוא הכל בשבילנו

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!