כתובת

הברזל 32 תל אביב

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

מה זה שיר במתנה?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

שיר במתנה זהו מושג שהתחיל לתפוס תאוצה לפני כ-12 שנים, הביקוש למתנות יום הולדת הולך וגובר ואולפני ההקלטות הציעו ללקוחותיהם מתנה ..להקליט שיר באולפן הקלטות..
מתנה שיכולה לא רק לרגש ולשמח את החוגגים אלה גם להגשים להם חלום.

הרבה אנשים שפונים אלינו חושבים ש"שיר במתנה" זה שיר שהם מקבלים בחינם להקליט באולפן..כאילו שהם מקבלים מתנה להקליט שיר בחינם..אבל לצערנו, זה לא אומר במתנה כחינם אלא המושג "שיר במתנה" בכדי להקדיש במתנה שיר למישהו או לעשות שיר לאירוע מסוים..אך לא בחינם 🙂
 
אין אחד שלא אוהב/שומע מוזיקה ואין אחד שלא חולם בגדול..להיות כמו הזמרים הגדולים..
לראות מה זאת עבודה באולפן,איך נראה הציוד והמיקרופון מקרוב,איך מקליטים,איך שומרים על השקט והאקוסטיקה באולפן..ובכלל הדמיון הזה שגורם לכם להרגיש כמו הזמרים הגדולים ממש כמו שאייל גולן או ביונסה מקליטים..
בהתחלה מרגישים את ההתרגשות(כמו כל מתנה אחרת) אחר מהר מאוד תופסים את השיטה,מתחילים להקליט את השיר,אוספים טייקים ולאט לאט בלי לשים לב מסיימים את כל השיר והשיר כבר נכנס לתהליכים של עריכה והוספת אפקטים..ובשפה המקצועית,מיקס ומאסטרינג.
 
לאחר שטכנאי ההקלטות שלנו עורך את השיר אתם מקבלים את השיר על דיסק וככה תרגישוזמרים ..והכל ביום אחד..
הדיסק הוא דיסק רגיל לכל דבר שאותו תוכלו להשמיע בכל מערכת גם באירוע שלכם/גם באוטו וגם תוכלו לתת אותו במתנה לחוגגים או לאהוב ליבכם עם הקדשה מכל הלב..ותוכלו אפילו לקבל תמונה שלכם על הדיסק..ממש כמו סינגל של זמר שנשלח לרדיו..
 
אופציה מומלצת:
להוסיף לשיר שהקלטתם גם קליפ שתוכלו לתת במתנה ..כי "תמונה שווה יותר מאלף מילים"
אחרי שמכינים את השיר מצטלמים באולפן עם מגוון אביזרים ואקססוריז מיוחדים וצבעוניים שאנחנו נחלק לכם ולאחר מכן אנו נערוך וידאו סרטון וידאו קליפ שבו נשלב את השיר, הצילומים שלכם מהאולפן וגם אם תרצו תמונות וקטעי וידאו פרטיים שלכם. אפשר גם לשלב כתוביות רצות עם מילות השיר במידה ושיניתם את מילות השיר!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה