רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

להקליט שיר

תמיד חלמתם על הקלטת שיר באולפן כדי להיות כמו הזמרים הגדולים?

אז למה לחלום? בואו פשוט להקליט שיר באולפן ההקלטות שלנו!!

 
תדמיינו את זה …להגיע לאולפן הקלטות, לפתוח את הדלת של האולפן, לשים אוזניות, לשים את הדף עם המילים על הסטנד..ופשוט לפתוח את הפה מול המיקרופון ולהתחיל לשיר? מפחדים לשיר מול אנשים? יש לכם פחד במה? זה הזמן להגיע ולהתנסות בפעם הראשונה באולפן הקלטות ותבינו איך להקליט שיר בצורה נכונה וטובה וכמובן בצורה מקצועית. 
זה הזמן לעלות שלב ולהפסיק את השירה החובבנית בקריוקי או באמבטיה..תבואו לאולפן הקלטות מקצועי שבו יעבוד איתכם מפיק מוזיקלי וידריך אתכם ויספק מגוון עצות וטיפים מוזיקליים לשיפור הקול והביצוע. כמו כן, בסוף תקבלו את השיר שלכם שהקלטתם ותוכלו לשתף אותו ביוטיוב, בפייסבוק, באינסטגרם וברשתות החברתיות וכך כבר להתחיל לצבור קהל מאזינים שאולי עוד כמה שנים כבר יבוא להופעות שלכם בזאפה או בפארק הירקון.
 

אבל במקום זה אתם מנסים לשיר בקריוקי ומנסים להקליט את עצמכם במיליון ואחת דרכים כושלות מבחינת סאונד?

אז חשוב שתדעו שאצלנו אתם יכולים להקליט יותר משיר אחד ולצאת גם זמרים וזמרות (אפשרות גם לצילום וידאו והפקת קליפ באולפן), תוכלו לקבל דיסק עם תמונה שלכם עליו ממש כמו סינגל, להגשים חלום ילדות ולצאת מאושרים שעשיתם משהו סוף סוף עם הקול שלכם …

והכל ביום אחד..   אז למה אתם מחכים? בואו להקליט שיר ולהיות זמרים ליום אחד!
 
ההמלצה שלנו: אחרי שאתם הייתם באולפן וכבר אתם אחרי הפחד של להקליט שיר, להתאמן ולעשות חזרות כבר על השיר הבא..אל תעצרו ותמיד תמשיכו לצבור ביטחון וניסיון בהקלטות כי זה למעשה הדבר היחיד שישפר אתכם מבחינה מוזיקלית וגם מבחינה וואקלית..הניסיון ייתן לכם ביטחון לשיר מול אנשים, לשמוע את הקול שלכם במיקרופון ובאוזניות ולהתרגל אליו וגם לאט לאט שתקליטו כמה שירים תבינו איפה הטעויות שלכם ואיך לתקן וגם תדעו מה נשמע יותר טוב בקול שלכם ומה נשמע פחות טוב ותדעו למזער את מה שאתם פחות אוהבים. ומה שזמרים וזמרות עושים בדרך כלל אחרי צבירת הניסיון הוא התחלת הופעות קטנות..לכו לפאבים או ברים ותבקשו להופיע מול קהל עם השירים שהקלטתם וכך תוכלו לדעת ולקבל חוות דעת מה אומרים אנשים על הביצוע שלכם..ואז לחזור לאולפן ולהקליט שיר בהתאם להבנה החדשה שלכם על הקול שלכם ועל הביצוע..רק ככה אפשר להצליח ולהשתפר! אין מה לעשות להיות זמר או זמרת זה לא פשוט וזו עבודה קשה..אך גם זו אהבה שדורשת השקעה והתמדה!

 לפרטים נוספים בכדי להקליט שיר באולפן הקלטות מקצועי ועבודה מול מפיק מוזיקלי – לחצו ליצירת קשר עם אולפני לי-רון

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שני כהן - שחקנית וזמרת (ארץ נהדרת, השוטרים, עלומים ועוד) ממליצה על אולפני לי-רון

שני כהן, כוכבת ארץ נהדרת, סדרות הטלוויזיה הבכירות של ישראל, הפרזנטורית של הפרסומות ביטוח שוקה (ביטוח ישיר) וגם פנגו הקליטה שיר באולפני לי-רון.

צפו בסטורי שהיא העלתה בעמוד האינסטגרם שלה (מעל 81 אלף עוקבים) ובתיאור החוויה המוזיקלית שהייתה לה באולפן ההקלטות שלנו לאחר הקלטת שיר כולל צילומי וידאו!

שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון

הקול שלך הוא הכל בשבילנו

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!