רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מה דעתך על להקליט שיר באולפן? לעשות שיר ראשון באופן מקצועי זה החלום? אם זו הפעם הראשונה שאתם רוצים להקליט שיר קאבר באולפן הקלטות, שיר במתנה לאירוע או סינגל, אנו ממליצים לכם קודם כל להקליט שיר קאבר מאשר להקליט שיר שלכם..כאשר תקליטו כמה פעמים שירי קאברים אתם תדעו דברים חשובים על הקול שלכם ולאט לאט תלמדו להכיר את המגבלות והיתרונות שלו..ברגע שתבינו מה אתם יכולים לעשות בשביל לשפר את הקול שלכם אתם תלמדו להוציא ביצוע וואקלי טוב יותר. בכך השיר שלכם ישמע יותר טוב. לכן רצוי לעשות את ה"חזרות" הללו על שירי קאברים ולא על סינגלים שעולים אלפי שקלים.

שיר קאבר שאתם תקליטו בקול שלכם ייתן לכם ביטחון וכוח להמשיך ולעבוד על המוזיקה שלכם..אתם תעלו את השירים הללו ליוטיוב או לפייסבוק ותקבלו חוות דעת ראשונית ומיוחדת מקהל המאזינים הראשון שלכם שנחשף ברגע זה למוזיקה שלכם.. אמנם זה לא שיר שלכם אבל הם שומעים בקול שלכם את הפוטנציאל. ברגע שתקליטו ותעלו לאינטרנט את השיר הראשון זה יקרה אחריי שאנשים כבר שמעו את היכולות שלכם ויודעים למה אתם מסוגלים. בצורה הזו אתם תגיעו בטוחים יותר ועם קהל מאזינים ראשוני שיידחוף וישתף את המוזיקה שלכם כי הוא מאמין בכם.

הדרך והשיטה הזו היא הנכונה לאומנים וזמרים מתחילים שרוצים לפרוץ לתעשיית המוזיקה ולא יודעים איך. אנו תמיד נמליץ להתחיל עם הקלטת שיר קאבר ראשון מאשר הפקת סינגל ראשון..תתאמנו בהקלטות מקצועיות, תרגישו כיצד הקול שלכם נשמע במיקרופון, כיצד עובדים באולפן (בשונה מקריוקי), כיצד עורכים לכם את הקול ותחליטו מה אתם אוהבים יותר או פחות בקול שלכם כאשר תשמעו את ההקלטה בבית בזמנכם הפנוי..בהצלחה!

ואם אתם מרגישים שאתם כן מוכנים ובשלים להוציא סינגל כשיר ראשון לכו על זה בכל הכוח!

לפניכם דוגמא של זמרת בשם ספיר שהגיעה אלינו והוציאה סינגל ראשון באולפן – האזינו!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!