רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

טל לביא ממליץ על אולפני לי-רון

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

טל לביא בן ה-12 הקליט שיר באולפני לי-רון. הוא בחר את השיר "אבא" של שלומי שבת. כאשר הוא הגיע אלינו לאולפן ההקלטות קיבלנו אותו בחיוך רחב והסברנו לו בקצרה איך לשיר את השיר טוב יותר בכדי לעשות את הביצוע המושלם.

אחרי שנכנסנו לחדר ההקלטה עבדנו עם טל באופן צמוד על הביצוע..ערכנו לו מעט את הקול שלו, הוספנו לו רברב ודיליי, שהוא זייף עצרנו אותו ועשינו שוב, שהוא עשה טייק טוב עצרנו אותו בכדי לערוך ולשפר..ככה עושים את התוצאה הטובה ביותר! כמו כן, הוא לא ממש זכר את המילים אז הקלטנו אותו כל פעם 2 שורות בלבד וככה בנינו את מבנה השיר לאט לאט.

בסוף ההקלטה טל הצעיר היה נרגש ואמר לנו שבחיים הוא לא חשב שהוא יכול להיות זמר ושאנחנו הגשמנו לו את החלום שלו..שהיה מאוד כיף להקליט וסוף סוף הוא ראה שזה ממש לא פשוט להיות זמר..בהופעות כל הזמן רואים זמרים עושים בפעם אחת מההתחלה עד הסוף את השיר אבל באולפן הוא מבין שזה ממש לא ככה ולא כמו קריוקי ושעושים הרבה חזרות ותיקונים וזה מבחינתו היה מאוד מעניין לראות איך מתקנים זיופים ועורכים את הקול.

אם אנחנו יכולים להגשים חלומות לילדים, עוד לפני גיל בר המצווה..אנו בטוחים שגם אתם תצליחו להיות זמרים ליום אחד ואין לכם מה לחשוש מהקלטה באולפן!

רוצים להגשים את החלום שלכם? רוצים להקליט שיר באולפן הקלטות מפואר ברמת גן? מעוניינים לעבוד על הביצוע והקול שלכם עם מפיק מוזיקלי מנוסה ומקצועי? צרו קשר עם אולפני לי-רון עוד היום וקבלו הצעת מחיר רלוונטית!

המלצות נוספות על אולפני לי-רון 👇

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!