רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

זמרת ליום אחד – מתנה מקורית ליום הולדת

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הפתעה ליום הולדת? זמרת ליום אחד מתנה מקורית ליום הולדת

ליאור קיבלה במתנה לכבוד יום הולדת 20 את האפשרות להיות זמרת ליום אחד ולהקליט שיר קאבר במתנה באולפן הקלטות – אולפני לי-רון. היא הגיעה לאולפן בלי לדעת לאן היא הגיעה, כאשר היא נכנסה היא ראתה שמדובר באולפן הקלטות. 

אנו הורדנו לה את הלחץ והסברנו לה מה היא עומדת לעשות..היא הייתה כל כך נרגשת מהמתנה וההפתעה שהיא קיבלה וזה היה מאוד כיף ומשמח לראות שהיא התרגשה ממתנה מוזיקלית מקורית וחבילת זמרת ליום אחד אותה אנו פיתחנו ויצרנו. ועכשיו כמובן, אנחנו הולכים להפוך את ליאור לזמרת ליום אחד והיא הולכת להקליט שיר בצורה מקצועית עם עריכה, הוספת אפקטים לקול שלה, הוספת תיקוני זיופים וכמובן עבודה מול מפיק מוזיקלי מקצועי שיכוון וידריך אותה עד לביצוע המושלם.

לאחר שהלחץ ירד אנו בחרנו יחדיו את השיר במתנה ליום הולדת שלה, המתאים לגוון הקול שלה. עשינו חזרה קטנה כדי לראות איזה שיר מתאים לה. האופציוןת הסופיות היו 2 שירים של עידן רייכל, איזה שיר נבחר? תצטרכו להאזין בעצמכם!

אחרי בחירת השיר של הזמרת ליום אחד, ליאור, עשינו חזרות בחדר ההקלטה עם האוזניות והפלייבק של השיר. לאחר שהרגשנו שהיא מוכנה התחלנו את התהליך הלא פשוט של הקלטת השיר. כפי שתאזינו תוכלו להקשיב להוספת קולות רקע והכפלות שביצענו לה כדי לתת לה יותר עוצמה ועומק לגוון הקול. לאחר תהליך ההקלטה עיבדנו וליטשנו את הקול שלה עד להבאתו למצב מושלם! לאחר ההקלטה צילמנו אותה באולפן ובחדר ההקלטה כדי שתשאר לה מזכרת יפיפיה מיום מיוחד וחשוב בחייה – יום הולדת 20!

לבסוף, הדפסנו תמונות שלה על הדיסק שהיא קיבלה וסיפקנו לה אריזה מהודרת בעץ בצבע אדום כדי שהיא תוכל לשמור את הדיסק לאורך זמן ושהוא ישאר לה למזכרת מהממת!

רוצים גם להפתיע במתנה המקורית ביותר? צרו קשר עם אולפני לי-רון – שיר במתנה

"כך נולדה לה עוד זמרת באולפני לי-רון" : צפו בחוויה של ליאור 👇

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!