רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

הקלטת קריינות

הקלטת קריינות

אולפן להקלטת קטעי קריינות? מצאתם את האולפן המושלם! אנו מספקים שירותי הקלטת קטעי קריינות איכותיים כולל עריכה ותיקונים

תנו לקול שלכם את הכי טוב - קריינות באולפן

אולפן הקלטות מקצועי מאפשר לכם להקליט קריינות וצלילים ברמה הכי גבוה שיש, חשוב להבין כמה משמעות יש לאיכות ההקלטה על התוצאה הסופית. הקלטת קריינות היא עולם ומלואו, לפעמים אנחנו אפילו לא שמים לב אבל המון פעמים ביום אנו נתקלים בכל מיני סוגים של קריינות, אם זה בחדשות ברדיו או בטלוויזיה, או במופע מסוים, ואנו אף נתקלים בקריינות לעיתים בהסברים על מוצרים שאנו מעוניינים לקנות.

כיום השימוש בקריינות התרחב לעוד קטגוריות והוא מנוצל גם בפן השיווקי, מאז התקדמות הטכנולוגיה והשימוש הנרחב באינטרנט נעשה שימוש בקריינות גם לדוגמא, סרטי תדמית לעסק או מוצר, ואפילו לצלילי המתנה ומרכזיות.

ריכזנו עבורכם מספר יתרונות של הקלטת קריינות באולפן מקצועי

לקול שלנו יש עוצמה אדירה אך כדי להפיק את המירב יש להגיע למצב האידיאלי, בעזרת קריינות ניתן ממש להשפיע על מי שמקשיב ולהעביר מסר שאתם מעוניינים. לכן יש משמעות רבה לאיך נאמרים הדברים אך זה יותר קשור למקצועיות של הקריין עצמו. 

מעבר למקצועיות של הקריין נכנסת לתמונה ההקלטה של הקריינות, כדי שניתן יהיה להעביר את המסר החשוב שלכם יש חשיבות אדירה לתוצאה הסופית של ההקלטה.

איכות ההקלטה – כיום אתם יכולים להקליט את עצמכם בבית ברמה גבוהה מאוד כמעט כמו של אולפן מקצועי, כדי שתוכלו להקליט קריינות ברמה של אולפן הקלטות מקצועי, עליכם לרכוש ציוד רב ערך, כמו למשל מיקרופון קונדנסר, אחד כזה מקצועי יעלה לכם לפחות כמה אלפי שקלים.

כמובן שגם שאר הציוד כמו מכשיר ההקלטה עצמו, הקונסולה והאפקטים, בדרך כלל באולפן הקלטות מקצועי יהיו ברמה גבוה מאוד. 

אקוסטיקה – שוב אם נשווה את אולפן הקלטות מקצועי לביתי במקרה של אקוסטיקה, רוב הסיכויים שבאולפן המקצועי תמצאו חדר מיוחד ומבודד לגמרי מרעשים על ידי אקוסטיקה מקצועית וזוהי נקודה חשובה ואף קריטית מבחינת התוצאה הסופית של ההקלטה. 

כיום אקוסטיקה לאולפנים היא תורה שלמה, וההשקעה והפיתוחים בתחום כל הזמן רק משפרים את האפשרויות של האולפן להגיע לרמת אטימות רעשים מצוינת. חשוב להבין מיקרופון מקצועי באולפן ומיועד להקלטת קריינות יהיה מסוג קונדנסר, מיקרופון זה הוא רגיש במיוחד והוא יקלוט כל רחש שיהיה בחדר בזמן ההקלטה, מצד אחד הוא מעניק לנו איכות הקלטה גבוהה ומדויקת, ומצד שני חשוב להשתמש בו רק במקרים של שקט מוחלט ואיטום רעשים של הסביבה. 

עזרה מקצועית – גם לאלה שהם בעלי ניסיון בתחום הקריינות יהיה נחמד לעבוד עם מקליט בעל ניסיון, הרבה פעמים אנחנו חושבים שאנחנו מקצועיים ועושים הכל נכון, אך ברגע האמת והתוצאה הסופית לא תמיד יוצאת כמו שתוכנן מראש. הקלטת טקסט באולפן היא כל כך קלה כמו שזה נשמע כאשר אנו מקשיבים כשאנו מאזינים.

מעבר לציוד הטוב והאקוסטיקה היעילה הרבה פעמים טכנאי ההקלטות יכול להיות לעזר רב לקריין להכווין ולתת לו טיפים לאורך כל ההקלטה, ובמקרים מסוימים ניתן אפילו לשלב מוזיקה בקריינות. ישנם המון סוגים של הקלטת קריינות ולכן אופן ההקלטה ישתנה בדרך כלל בין הקלטה להקלטה, החשיבות של הקלטת קריינות באולפן מקצועי היא מעבר לאיכות הסאונד אלה גם התוצאה הסופית מבחינת הקריין עצמו שבאולפן מקצועי יכול להפיק את המקסימום מעצמו.

קריינות מקצועית – לאחר שדיברנו בעיקר על הפרטים הטכניים חשוב גם להתרכז בקריינות עצמה, במקרה והקריין הוא לא מקצועי בתחומו גם אולפן ההקלטות הטוב במדינה לא יגיעה לתוצאה סופית אידיאלית. מעבר לאיכות ההקלטה שכבר ברור לנו כמה היא חשובה, יש משמעות אדירה לרמת הקריין או הקריינת שמקליטים את קולם. 

אולפני הקלטות מקצועיים אשר עוסקים בקריינות בדרך כלל מחזיקים קריינים מקצועיים שיכולים למלא את התפקיד בצורה מקצועית הן מבחינת ההגשה, הקול, וכמובן המקצועיות שצברו בעזרת הניסיון. 

למשל אם אתם בעלי עסק ואתם מעוניינים לעשות סרטון תדמית הכולל קריינות המסבירה על העסק שלכם מומלץ לעשות זאת כמו שצריך על ידי קריין מקצועי שיכול להעביר את המסר שלכם בצורה ברורה ונכונה שיווקית.

הקלטת קריינות מקצועית באולפן לצליל עסקי או מרכזייה

היום אנו חיים בעולם שהכל קורה מהר, ואם אנו מעוניינים לעמוד בקצב חשוב להתרכז במקומות שבהם אנחנו יכולים לפספס לקוחות או מכירות. לכן כיום פיתחו כמה רעיונות מאוד יעילים מבחינת הבעיה הזו, אחד הפתרונות שהתפתחו מאוד בשנים האחרונות זהו צליל עסקי.

זהו רעיון פשוט מאוד אך ללא ספק עוזר מאוד בשימור לקוחות, גם במקרה ואתם מעוניינים להקליט קריינות לצליל עסקי אתם חייבים קריינות טובה וברורה, וכמובן יש להקליט קריינות באיכות גבוה בעיקר בשל העובדה שהיא לא הולכת להיות מושמעת ברמקולים איכותיים אלא במכשירי טלפון בעלי רמקול קטן שלא יכול להפיק את כל תווך הצלילים כמו רמקולים שולחניים.

בעצם אם נחשוב על זה אפילו שאנחנו הולכים בקניון ושומעים לפעמים כל מיני הודעות או מבצעים של החנויות במקום, או אפילו כאשר אנו עולים לאוטובוס ושומעים מידע לגבי התחנה הבאה, אלה הם קריינים שהוקלטו מראש באולפן הקלטות מקצועי. כך שהקלטת קריינות מתבטאת בשלל מובנים וצורות לעיתים אנו אפילו לא חושבים על כך או מודעים להשקעה הרבה שהושקעה בהקלטת הקריינות

הקלטת קריינות מקצועית באולפן לסרטון תדמית

שיווק עסקים כיום מתבצע בעיקר ברשת האינטרנט, בשנים האחרונות אנו נתקלים בעוד ועוד רעיונות איך לשווק את העסק. אחד הרעיונות המוצלחים זהו סרטון תדמית שבעזרתו אתם יכולים להציג את העסק שלכם או מוצר שאתם מעוניינים למכור באופן שיווקי שעוזר לכם להגיע ליותר אנשים ולהגדיל את נפח הלקוחות שלכם.

כאמור סרטון תדמיתי לעסק יעזור לכם לשווק אותו, אך חשוב להבין את המשמעות של הקריינות בסרט שלעיתים אף חשובה מהתמונות שבסרטון,הקלטת קריינות מקצועית באולפן לסרטון תדמית היא חשובה ביותר ואפילו הכרחית אם אתם מעוניינים לעשות סרטון שלא רק יגיע לאנשים אלא יגרום להם להתעניין בכם. 

חשוב להקפיד בנושא הקריינות ולא לבחור לקריין לבד אם אתם לא מקצועיים בתחום המשמעות של קריין אם ניסיון אל מול קריין חסר ניסיון היא אדירה וכזו שיכולה להשפיע מאוד על הצורה בה אתם מציגים את העסק שלכם או את המוצר אותו אתם מעוניינים למכור.

הקלטת טקסט באולפן הקלטות מקצועי

הקלטת טקסט באולפן הקלטות יכול להיות אפילו ברכת יום הולדת לאהובכם, הרעיון לעשות את ההקלטה באולפן מקצועי הוא נכון בעיקר אם אתם מעוניינים בתוצאה סופית באיכות גבוה שתישמר לכם לאורך השנים. כיום ישנם כל כך הרבה סיבות להיכנס לאולפן הקלטות כדי להקליט קריינות כמו שאמרנו זה יכול להיות אפילו ברכת יום הולדת או ברכה לבוס אהוב שנפרד מתפקידו.

לעיתים אנו מעוניינים לשווק את העסק שלנו לעוד שפות, קהל היעד של העסק יכול להיות מתאים למשל לקהל הרוסי כך שבמקרה כזה הקלטת הקריינות תתבצע בשפה הרוסית, לרוב תמצאו באולפן הקלטות מקצועי נותני שירות בתחום כך שלא צריך לשבור את הראש יותר מדי בחיפוש אחר קריין מתאים.

הרבה פעמים אנו חושבים שהקלטת טקסט באולפן הקלטות זה פשוט להגיע ולקרוא את הטקסט מתוך הדף, אך זה פשוט טעות לחשוב ככה. כדי שנוכל לבצע הקלטת טקסט באולפן הקלטות ברמה גבוה ישנם כמה פרמטרים שחייבים לעמוד בהם. לכן אם אתם חסרי ניסיון חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של אולפן הקלטות מקצועי שיעזור לכם לקבל הקלטה באיכות טובה ונכונה שיווקית.

אז, רגע לפני שמקליטים מה עוד צריך לדעת?

אין ספק שיש משמעות אדירה לצורה בה אנו מקליטים קריינות, הקלטה של קריינות באולפן מקצועי מאפשרת לכם לקבל תוצאה סופית איכותית וטובה שתוכל לעזור לכם לשווק את העסק שלכם. לעיתים אנו חושבים שהקלטה של אדם שפשוט מדבר זה עניין פשוט ולא מסובך, אך חשוב להבין אולפן הקלטות מספק לכם ציוד איכותי, אקוסטיקה, וניסיון בתחום הקלטת קריינים.

במקרה שאתם מעוניינים להקליט סרטון תדמית או סרטון שיווקי לעסק שלכם חשוב לבחור בקריין מתאים שיוכל להציג את העסק בצורה שיווקית ומעניינת, מומלץ לא לנסות לקריין לבד אם אתם לא מקצועיים בתחום, יש חשיבות אדירה לאופן הביצוע שיכולה אפילו להשפיע על רמת החשיפה ובשורה התחתונה על רמת המכירות של העסק.

דבר אחד בטוח החוויה של הקלטת קריינות באולפן הקלטות מקצועי היא מהנה ביותר, האולפן המוקף בציוד מרשים ואקוסטיקה יעילה יוצר אווירה יוצאת דופן ואתם מרגישים ושומעים את העשייה לנגד עיניכם.

במקרה של הקלטת קריינות מומלץ להשאיר את העבודה למקצועניים, גם אם אתם חושבים שאתם יכולים להקריא את החדשות המרכזיות לעיתים כשמגיעים לאולפן מבינים עד כמה זה לא פשוט כמו שזה נראה.

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שני כהן - שחקנית וזמרת (ארץ נהדרת, השוטרים, עלומים ועוד) ממליצה על אולפני לי-רון

שני כהן, כוכבת ארץ נהדרת, סדרות הטלוויזיה הבכירות של ישראל, הפרזנטורית של הפרסומות ביטוח שוקה (ביטוח ישיר) וגם פנגו הקליטה שיר באולפני לי-רון.

צפו בסטורי שהיא העלתה בעמוד האינסטגרם שלה (מעל 81 אלף עוקבים) ובתיאור החוויה המוזיקלית שהייתה לה באולפן ההקלטות שלנו לאחר הקלטת שיר כולל צילומי וידאו!

שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון
שני כהן ארץ נהדרת באולפני לי-רון

הקול שלך הוא הכל בשבילנו

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!