רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

הקלטת ברכה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

יש לך אירוע שאתה צריך להקליט ברכה? מעוניינת לבצע הקלטת ברכה לאירוע שלך? באולפני לי-רון תוכלו להקליט ברכה בצורה מקצועית הכוללת הוספת אפקטים לקול שלכם, הוספת מוזיקה מרגשת וכמובן עבודה על הדיוק בדיקציה ובהגשת הטקסט!

ניתן להקליט ברכה באולפן הקלטות לכל אירוע – בר מצווה, בת מצווה, חתונה, יום אהבה, יום נישואין, יום הולדת, מסיבת פרידה או פרישה, מסיבת סיום וכו'

איך זה מתבצע? 

אתם בוחרים את הנוסח של הברכה שאותה תרצו להקליט ומגיעים להקלטה באולפן ההקלטות שלנו. 

טיפ מאיתנו: ביוטיוב יש המון דוגמאות של ברכות מוקלטות. אתם יכולים לקחת משפטים שאתם אוהבים מברכות מוכנות שכבר אנשים הקליטו ולהתאים אותם לברכה שלכם. כמו כן, יש בגוגל המון ברכות מוכנות שאתם יכולים להעתיק ולהשתמש בהם. מה שרוב המשפחות עושות זה לקחת שורה מברכה אחת, עוד שורה מברכה אחרת וכו' וככה יוצרות נוסח אחיד שהן אוהבות ומרוצות ממנו ואותו הן מקליטות..בצורה הזו תוכלו ליצור ברכה איכותית וטובה שעומדת בסטנדרטים.

באולפן ההקלטות המפיק המוזיקלי ישמע לראשונה את הברכה. ייתן לכם טיפים כיצד לומר אותה טוב יותר, כיצד ההגשה תשמע מדויקת ונכונה יותר וכמובן ידריך אתכם בכל תהליך ההקלטה.

הקלטת ברכה מתבצעת בסשן אחד ארוך, שבו אתם תקליטו מספר פעמים את השורות, משמע, תקליטו את הברכה בחלקים, במספר טייקים, לא בפעם אחת רצופה, מכיוון שלפעמים אתם יכולים להתבלבל במילים, לטעות, להתרגש ולהילחץ מהמעמד ולכן כאשר מקליטים מספר פעמים בשלב העריכה אפשר לקחת את הקטעים הטובים ביותר.

היו לנו כבר כאלו שבכו בזמן ההקלטה או נלחצו מאוד והביצוע לא יצא כמו שדרשנו ולכן גם במקרים כאלה אנו יודעים להתמודד ולהרגיע את המצב עד לתוצאה הטובה ביותר.

תחשבו אם לא הייתם מקליטים ואתם הייתם צריכים לומר את הברכה מול 200, 300 או אפילו 500 איש כמה לחץ ופחד במה היה לכם..אז להקליט באולפן בחדר שרק אתם והמפיק שומעים זה החלק הקל.

לבסוף, אנו נוסיף מוזיקת רקע מרגשת לברכה שאותה נבחר יחדיו ונשלב אותה עם הברכה בתיאום מושלם מבחינת סאונד.

זה הזמן לרגש את המאזינים בברכה מושקעת ומקצועית שתישאר כמזכרת לכל החיים!

להלן מספר דוגמאות של ברכות מוקלטות 👇

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!