רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

הקלטות באולפן הקלטות .VS קריוקי

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

שרים קריוקי? זה הזמן לעשות משהו מקצועי! הקלטות שיר קאבר באולפן הקלטות! להקליט שיר קאבר ולעבוד מול מפיק מוזיקלי במקום סתם לשיר קריוקי. הבדל בין קריוקי לאולפן >>>

הרבה אנשים הולכים לקריוקי, נהנים, שרים, צוחקים ועושים בצורה הזו מוזיקה. אך חשוב לציין כי בצורה זו אתם מאבדים המון חוויות מוזיקליות. למה? להלן ההסבר של אולפני לי-רון:

כאשר אתם שרים בקריוקי אתם לא יכולים להקליט את הביצוע – בין אם הוא טוב ובין אם לא, לא יהיה לכם תיעוד איכותי (אלא אם כן תצלמו את עצמכם שרים – אך אז האיכות ירודה) באולפן הקלטות תוכלו לקבל דיסק עם קובץ השיר באיכות הגבוהה ביותר, הדפסת תמונה על הדיסק ממש כמו הוצאת סינגל ואף לקבל את הביצוע באריזה מהודרת מעץ.

כאשר אתם שרים בקריוקי ולא מקליטים באולפן הקלטות מקצועי – אין לכם אפשרות לערוך את הביצוע. אם כל הביצוע היה מושלם ורק בקטע קטן זייפתם, אין אפשרות לערוך אותו וכל הביצוע ייהרס ולא תוכלו להעלות אותו לפייסבוק מחשש שיצחקו עליכם, או שמא הביצוע היה טוב אבל פתאום בקטע מסוים הייתם פחות טובים – אין לכם אופציה לחזור אחורה ולתקן. באולפן הקלטות מקצועי במהלך תהליך ההקלטה אתם תוכלו לערוך מס' טייקים, לתקן את הביצוע, לשפר את הטייק, לתקן זיופים ובעצם להוציא את הביצוע הטוב ביותר שלכם!

כאשר אתם בוחרים להגיע לאולפן כדי לבצע הקלטות בצורה איכותית ומקצועית אתם גם יכולים להישמע יותר טוב כי אתם עובדים מול מפיק מוזיקלי שמכוון אתכם, עורך את הקול שלכם ומשפר את הסאונד – בקריוקי אין לכם אפשרות של אוזן מוזיקלית שמסייעת לכם בתהליך הביצוע וכמובן אי אפשר לשפר את הסאונד של המיקרופון או של הקול שלכם בצורה ניכרת!
 

אל תחששו להגיע לאולפן הקלטות כדי להקליט שיר קאבר –
אנו נגרום לכם לחוויה כיפית, מוזיקלית ומהנה!

בואו להיות זמרים ליום אחד!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!