רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

הלחנת שירים

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כתבת מילים ואין לך לחן? רוצה להפוך את המילים שכתבת לשיר? אנחנו יכולים לעזור!

כתבת למגירה? יש לך שיר שברצונך להוציא אותו לאור? רוצה לעשות משהו עם השיר שכתבת כי כולם אומרים שיש לו פוטנציאל? אבל יש בעיה! אינך יודע להלחין או להפיק שיר? בגלל זה יש לנו שירות של הלחנה!

אתם כתבתם את השיר אבל אין לכם את היכולת להלחין? לנו יש את הידע והניסיון לקחת את המילים, להלחין אותם עם גיטרה או פסנתר ולאחר מכן להכין "סקיצה" איכותית של השיר שלכם!

מפסיקים לכתוב למגירה ומוציאים שיר

מלחין שירים

איך זה עובד?

שלבי הכנת הלחן באופן הבא:

שלב א' – קבלת המילים
הלקוח מעביר לנו את המילים שהוא כתב. המילים צריכות להיות מסודרות בצורה מסודרת. לדוגמא: בית 1, פזמון, בית 2, פזמון, קטע מעבר, פזמון כפול.
במידה והמילים לא מסודרות אנו ניתן דגשים והנחיות לטיפול וסידור המילים כדי שהם יתאימו לקראת הלחנה.

שלב ב' – הלחנה
אנו ניקח את המילים הכתובות, ונתחיל בשלב ההלחנה. אנו נלחין כל שורה בשיר ברמה הגבוהה ביותר, הקליטה ביותר והמתאימה ביותר לאופי השיר. בין אם זה שיר קצבי, שקט, היפ הופ או לטיני, מזרחי או לועזי. לאחר שלב זה אנו נייצר מסמך אקורדים/תווים לכל השורות והמילים וכך יש לנו מסמך לחן רשמי לשיר שלכם!

שלב ג' – הפקת הסקיצה
אחרי שיש לנו לחן אנו נתחיל בהכנת הסקיצה. המלחין ייקח פסנתר/מקלדת שליטה ויתחיל לבצע את הסקיצה. אנו ננגן את שורות השיר ומילות השיר המולחנות עם מנגינת פסנתר או גיטרה.

שלב ד' – תיקונים
הלקוח יקבל את הסקיצה שלו עם אופציה לסבב תיקונים אחד. הלקוח צריך להעביר בצורה מרוכזת דברים שהוא רוצה לשנות / לעדכן / להוסיף. אנו נבצע תיקונים ללא עלות נוספת בסבב תיקונים אחד ונשלח בחזרה. במידה והלקוח יהיה מעוניין לבצע תיקונים נוספים או לשנות ולהוסיף דברים לאחר סבב תיקונים ראשון יהיה לכך עלות נוספת.

שלב ה' – קבלת השיר
בשלב זה לאחר אישור הלקוח, הלקוח יקבל את הסקיצה שלו למילים שהוא כתב. שלב זה הוא השלב המרגש ביותר כי לראשונה המילים הופכות להיות שיר אקוסטי של ממש! הלקוח יקבל מייל הכולל סקיצה וואקלית מוקלטת של המילים עם פסנתר/גיטרה + קובץ נקי רק של פסנתר/גיטרה + קובץ של תווים/אקורדים של מילות השיר.

אופציונלי: שלב ו' – הגעה לאולפן להקלטה בקול שלך

אם יש לכם קול יפה ואתם רוצים שהשיר המולחן יהיה בביצוע שלכם. בתוספת תשלום אתם יכולים להגיע אלינו לאולפן ההקלטות להקליט על הפלייבק האקוסטי ולעשות את הביצוע שלכם לשיר שאתם כתבתם! כך, השיר יהיה יותר אישי ואתם תתחברו ותאהבו אותו יותר, וכך גם האנשים שתשמיעו להם!

תמיד תוכלו להתגאות שזה אתם כתבתם ואתם שרים!

הלחנת שירים כולל סקיצה

אז כמה זה עולה?
1800 כולל מע"מ
  • הלחנת מילים
  • הפקת סקיצה אקוסטית
  • סבב תיקונים
  • קובץ דיגיטלי
הכי מקצועי שיש!

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!