רמת השרון

סוקולוב 40

טלפון

073-7538880

Whatsapp

054-5253673

ברכת חתן

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

נכנס לחופה ורוצה להפתיע את הכלה? רוצה לברך את עתיד הנישואין שלכם עם "תפילת חתן"? זה הזמן להקליט ברכת חתן ולהשמיע את הברכה בחופה ולרגש בענק את כולם!

כולם יודעים ומכירים שבדרך כלל כלות מקליטות ברכת כלה, אך לאחרונה יש טרנד מאוד גדול של חתנים שרוצים להקליט גם הם "ברכת חתן לכלה".. מה זה אומר ברכה לחתן ואיך עושים את זה? כל הפרטים כאן:

אז נתחיל מההגדרה: ברכת חתן זה למעשה תפילה או ברכה שאותה אומר החתן רגע לפני שהוא נכנס יחד עם כלתו לעתיד לחופה. רגע לפני שהוא מוריד לה את ההינומה ונותן לה נשיקה הברכה צריכה להישמע ברקע. לרוב, לא משמיעים את הברכה לכלה ועושים לה את זה בהפתעה..כך גם עוצמת הרגש מזנקת והברכה מרגשת עוד יותר כי שומעים את זה בפעם הראשונה ברגע החשוב והמיוחד לפני החופה.

את הברכה צריך להקליט מראש באולפן הקלטות בכדי שהיא תשתלב עם שיר הכניסה שלכם לחופה.

מה לגבי נוסחים? לברכת כלה יש הרבה נוסחים אך לברכת חתן אין. בגלל שזה לא משהו שהוא מגיע מהתנ"כ או מהמקרא אפשר להיות וורסטילים ולכתוב בעצמך את הברכה. צריך להכין ב-3 רמות מבנה טקטואלי: תחילה מודים לה', לאחר מכן לאישה ולבסוף איחולים לעתיד הנישואין.

ברכת החתן צריכה להיות קצרה וקולעת (ממוצע עד 10 שורות) בכדי שהיא לא תיקח יותר מידיי זמן בכניסה לחופה ותהרוס את הרגע. זה צריך לרגש ולהיות מדויק מבחינת טיימינג.

אחרי שכתבת את הברכה צריך להגיע לאולפן ומפיק מוזיקלי ידריך אותך איך להקריא טוב יותר ואיך הקול שלך צריך להשמע..כמו כן, תעבדו על הגשת טקסט, דיקציה, אנרגיה, זרימה ועוד. תקבלו טיפים שיעזרו לברכה שלכם לרגש ולהיות עוצמתית יותר!

באולפן גם יוסיפו מוזיקת רקע לשיר ויש אפשרות לשלב את הברכה ישירות עם מוזיקת השיר של הכניסה לחופה שלכם.

אז למה אתם מחכים? תכינו ברכת חתן ותפתיעו את הכלה, את האורחים ותרגשו את כולם!

דוגמאות של ברכת חתן שהוקלטו אצלנו 👇

לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אהבת? עכשיו אפשר לשתף!

מפחדים מהזיופים? אל חשש!

המפיק שלנו באולפן יכול לתקן זיופים!

אצלנו באמת תצאו זמרים וזמרות ביום אחד!

רוצה לקבל טיפים והמלצות לזמרים מתחילים?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו עדכונים לפני כולם

נשמח לראותכם באולפני לי-רון
התקשרו ל:
073-7538880

או השאירו פרטים:

רוצה להקליט שיר?

אנחנו יכולים להגשים לך את החלום!

שיר במתנה

עברנו!! אחרי 10 שנים ברמת גן, שנתיים בתל אביב (רמת החייל) – עברנו ב-1.9.23 לרחוב סוקולוב 40 רמת השרון לאולפן חדיש ומשודרג!