ברוכים הבאים לאולפני לי-רון,הזמן מקום עוד היום liron1music@gmail.com
YouTube
קליפ במתנה - להקליט שיר ולצלם לו קליפ שתוכלו לתת במתנה

אז מה זה בעצם קליפ במתנה? קליפ במתנה זאת מתנה שתוכלו לשמור לכל החיים,שתוכלו לתת לכל אחד שאתם אוהבים והכי חשוב שאתם על הדרך תצאו גם זמרים ביום אחד.

אז איך זה מתבצע? הדבר הראשון שחשוב לדעת..איזה שיר שרים מתוך מאגר הפלייבקים שלנו? אם זה שיר שאתם אוהבים?שאתם רוצים להקדיש למישהו שיר שהוא אוהב? או לשיר סתם שיר של אייל גולן או שרית חדד..

לאחר בחירת השיר אתם תגיעו לאולפן ההקלטות שלנו כדי להקליט את השיר שבחרתם..לידיעתכם,הקלטת שיר באולפן זה לא כמו קריוקי,כאן אין מצגת עם כתוביות של מילים שרצות,אלה מקליטים כמו מקצועיים,עם דף על הסטנד ועומדים מול מיקרופון מסוג קונדנסור ולא עם מיקרופון של הופעות שמחזיקים אותו ביד.

לאחר שהבהרנו לכם את הנהלים באולפן נכנסים להקליט את השיר במתנה שלכם..עושים מס' טייקים ולוקחים את הטייקים הכי טובים..לא להילחץ..יש לנו שעה להקליט את השיר.

לאחר שעת ההקלטה מגיעה צלמת מקצועית,גם לשעה,היא כמובן עם מצלמה מקצועית והיא תצלם אתכם באולפן שלנו..שמחים,רוקדים,מחופשים והכי חשוב השיר מוקלט ולא צריך לשיר שוב אלה רק להעביר את השמחה ואת האהבה ואת כל מה שרציתם להעביר למי שאתם נותנים לו את הקליפ.

לאחר מכן,נערוך תיאום ציפיות כמו: למתי הקליפ צריך להיות מוכן?לאיזה אירוע?מה צריך להיות בשקופית פתיחה וסיום? וכדומה..

הקליפ זאת המתנה המושלמת שתוכלו לתת לכל אדם ולכל מטרה,נתראה באולפני לי-רון

© כל הזכויות שמורות לאולפני לי-רון , העתקה/שכפול של תוכן האתר יחשב כעבירה על החוק Powered by שיר במתנה